Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
10.05.2019

Bültene ait dosyalar

Anneler Forum Erzurum'un sanat atölyelerinde buluşuyor
 
Erzurum ve çevre illerin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Erzurum bu yıl 11-12 Mayıs tarihlerinde Anneler Günü'ne özel gerçekleştireceği keyifli atölye çalışmalarının yanı sıra Esmek ekibiyle de anlamlı bir işbirliğine imza atıyor. Ebru sanatı, ahşap yakma ve filografi atölye ve sergilerini ziyaret etmek isteyen herkes, bu hafta sonu Forum Erzurum'a davetli!
 
Ziyaretçilerine sunduğu benzersiz alışveriş deneyiminin yanı sıra gerçekleştirdiği etkinliklerle de dikkat çeken Forum Erzurum, bu yıl Anneler Günü'nde sanat ve el emeğiyle dolu özel bir program hazırladı.
 
11-12 Mayıs 2019 Cumartesi ve Pazar günleri Forum Erzurum'u ziyaret edenler, Erzurum Büyükşehir Belediyesi'nin iştiraki olan ve kadınlara sosyal yaşam alanları oluşturan Esmek işbirliğiyle düzenlenen Ebru sanatı, ahşap yakma ve filografi atölyelerine katılma imkanı bulacak. Ücretsiz gerçekleştirilecek atölyelerin yanı sıra, el emeği eserlerden oluşan sergi de ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.
 
Ailecek keyifli bir Anneler Günü geçirmek, sanat atölyelerine katılmak ve el emeği ürünleri yakından incelemek isteyen herkes, Forum Erzurum'a davetli!

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forum-erzurum.com.tr/
https://www.facebook.com/ForumErzurumAVM
https://twitter.com/ForumErzurumAVM
https://www.instagram.com/forumerzurumavm/  
https://www.youtube.com/usr/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.