Haberler / Morhipo.com Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
29.08.2017

Bültene ait dosyalar

Anne adayları ne ister?

Anne olmaya hazırlanan hamile kadınlara alınabilecek en güzel hediyeleri Morhipo MAG ekibi bir araya getirdi. Hem anneye hem de dünyaya gelecek yeni üyeye özel bir hediye almayı düşünenler için hazırlanan öneriler, alışverişin daha kolay olmasını sağlıyor.

Anneler Günü geçmiş olsa da yakın zamanda anne olacak kadınlar için yılın en önemli günü henüz gelmedi; bebeğin doğum günü. Eğer bir de ilk kez hamilelik yaşıyorsa anne adayı için uzun ve her anı değerli bir hazırlanma dönemi başlayacak demektir. Hamilelik boyunca vücutta yaşanan değişimler nedeniyle gardıropta da bazı güncellemeler yapmak gerekebilir.

Hamilelere özel kıyafetler
Anne adayı hamileliği boyunca birçok kez yeni kıyafetlere ihtiyaç duyacak. Dolayısıyla hamile pantolonu, hamile elbisesi veya hamile taytları anne adayının gardırobunda mutlaka bulunmalı. Eğer hamileliğin ilerleyen haftaları yaz aylarına denk geliyorsa, özellikle elbiselerin tercih edilmesi öneriliyor.

Bebeklere özel hediyeler
Bebek dünyaya gelmeden önce birçok hazırlığın tamamlanması gerekiyor. Yine eksikleri toparlamak için popüleritesi giderek artan baby shower'lardan birini düzenlemek iyi bir seçenek olabilir. Peki bir baby shower'da ne alınır? Bir hediye listesi oluşturmak konuklar için büyük kolaylık sağlar.

En güzel bebek kıyafetleri
Bebekler göz açıp kapayıncaya kadar büyür. Dolayısıyla büyüme dönemleri boyunca yeni kıyafetlere sık sık ihtiyaç duyabilirler. Bebeklere hediye alırken 3-6 ay sonrasında ihtiyacı olacak kıyafetlerin tercih edilmesini öneriliyor. Son dönemde birçok markanın çocuk koleksiyonu çıkarmasıyla ortaya çıkan birbirinden sevimli kıyafetler arasında seçim yapmak oldukça keyifli.

Babaları mutlu etmeyi unutmayın!
Anne ve bebek hediyeleri söz konusu olunca babalar unutulabiliyor. Bebek yoldayken ya da aileye henüz yeni dahil olmuşken onları da mutlu etmek lazım. Yeni baba olmuş erkekler için hem bebeği hem de onları mutlu edecek hediyeler bulunabilir. Örneğin babanın içindeki çocuğu ortaya çıkarabilecek ve bebeğiyle daha çok vakit geçirmesini sağlayacak ya da hayatını kolaylaştıracak düzenlemeler sağlayan gereçler alternatifiniz olabilir.

İlgili Kişi:
Esra Şavkın
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71 - esras@marjinal.com.tr

Morhipo.com hakkında
Türkiye'de ilk kez yeni sezon ürünleri ve çok avantajlı kampanyaları bir araya getiren morhipo.com, her zevke ve bütçeye uygun zengin ürün çeşitliliği, çok yüksek indirim oranları ve hızlı teslimat ayrıcalıklarıyla alışveriş dünyasında fark yaratıyor, “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” anlayışıyla üyelerine güvenli alışveriş keyfi yaşatıyor. Yeni Sezon bölümünde mağazalarla aynı zamanda binlerce sezon ürününü üyelerine sunan morhipo.com, Özel İndirim Kulübü bölümünde ise her gün yüzde 90'a varan indirimler uygulayarak kaçırılmayacak kampanyaları üyeleriyle buluşturuyor. www.morhipo.com


  Share  Paylaş
Morhipo.com
Hakkında
Türkiye’de ilk kez yeni sezon ürünleri ve çok avantajlı kampanyaları bir araya getiren morhipo.com, her zevke ve bütçeye uygun zengin ürün çeşitliliği, çok yüksek indirim oranları ve hızlı teslimat ayrıcalıklarıyla alışveriş dünyasında fark yaratıyor. Yeni Sezon bölümünde mağazalarla aynı zamanda binlerce sezon ürününü üyelerine sunan morhipo.com, Özel İndirim Kulübü bölümünde ise her gün yüzde 90’a varan indirimler uygulayarak kaçırılmayacak kampanyaları üyeleriyle buluşturuyor. ‘Koşulsuz Müşteri Mutluluğu’ anlayışıyla üyelerine güvenli bir alışveriş keyfi yaşatan morhipo.com, müşterilerinin talebi halinde bir ay süreyle koşulsuz iade kabul ediyor ve kargo ücretini üstleniyor.