Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
29.04.2019

Bültene ait dosyalar

Ankara'nın ilk astroloji festivali Gordion'da başlıyor
 
Ankara'nın gözde alışveriş merkezi Gordion AVM, şehirde bir ilke imza atacak ve astroloji meraklılarını gerçekleştireceği özel festivalde ağırlayacak. 1-5 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek Astro Fest'te tarot falı, el falı, tılsımlı taşlar, kahve falı gibi etkinliklerin yanı sıra ünlü astrolog Zeynep Turan ile keyifli bir astroloji sohbeti de meraklıların beğenisine sunulacak.
 
Misafirlerine yıl boyu cazip fırsatlar, yepyeni trendler ve pek çok keyifli etkinlik sunan Gordion AVM, bu kez Astro Fest ile bir ilke imza atacak. Astroloji konusunda şehirde düzenlenecek ilk festival olma özelliğine sahip Astro Fest, 1-5 Mayıs 2019 tarihleri arasında Gordion AVM ziyaretçilerini bekliyor.

Etkinlik tarihleri boyunca Gordion'dan tek fişte 100 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes, Astro Fest kapsamında gerçekleştirilecek tarot falı, el falı, kahve falı ve tılsımlı taşlar etkinliklerinin birinden ücretsiz faydalanabilecek.

Astro Fest'in ziyaretçilere özel sürprizi ise ünlü astrolog Zeynek Turan'ın katılımıyla gerçekleştirilecek söyleşi olacak. 4 Mayıs 2019 Cumartesi günü saat 16.00'da başlayacak söyleşi, astrolojiye dair pek çok soruya yanıt verecek.

Tüm astroloji meraklıları, bu keyifli etkinlik için Gordion AVM'ye davetli!

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.gordion-avm.com/
https://www.facebook.com/GordionAVM
https://twitter.com/ilovegordion
http://instagram.com/gordionlife

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.