Haberler / b-fit Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
18.12.2018

Bültene ait dosyalar

Ankara Gölbaşı'ndaki kadınların da artık b-fit'i olacak
 
Binlerce kadına spor alışkanlığı kazandıran Kadınların Spor ve Yaşam Merkezi b-fit, 50 ilde bulunan 220'den fazla merkezine bir yenisini daha ekliyor. 22 Aralık Cumartesi günü saat 14:00'da açılışı gerçekleşecek b-fit Ankara Gölbaşı merkezi kaliteli bir yaşam için adım atmak isteyen tüm kadınları bekliyor.
 

Türkiye'nin ilk ve en popüler kadınlara özel spor ve yaşam merkezi b-fit, merkezlerini ülke çapında genişletmeye devam ediyor. Ayşe Serap Sezen'in girişimiyle kurulan b-fit Ankara Gölbaşı merkezi 22 Aralık 2018 Cumartesi günü saat 14:00'da hizmete açılıyor. 
 
Spor geçmişi olmayan kadınları bile doğru ve etkili bir egzersize yönlendiren b-fit, uzman eğitmenler eşliğinde 30 dakikalık istasyon çalışmaları sunuyor.  b-fit üyeleri sporla güçlenmenin yanı sıra merkezlerde düzenlenen seminerler, kültürel aktiviteler ve eğitimlerle sosyalleşiyor.
 
İlgili Kişi:
Ulaş Dağlıoğlu
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ulasd@marjinal.com.tr

b-fit Hakkında:
Kadın Spor ve Yaşam Merkezi b-fit, 2006 yılında 6 kadının bir araya gelerek, kadın girişimciliğini desteklemek ve kadınların spor yapabileceği, sosyalleşebileceği spor ve yaşam merkezlerinin ülke genelinde yaygınlaşması amacıyla kurulmuş Türkiye'nin ilk sosyal girişimi ve 50 ilde bulunan 222 merkeziyle en yaygın spor merkezleri ağıdır. b-fit, 30 dakikalık istasyon çalışmalarından oluşan bir egzersiz sistemi sunar. Merkezlerdeki hidrolik ekipmanlar ve kardiyo platformları kadınların kendi itme-çekme güçleriyle hem formda kalmalarını hem de kardiyovasküler sistemlerini geliştirerek yaşam kalitelerini artırmalarını sağlar. https://b-fit.com.tr/tr


  Share  Paylaş
b-fit
Hakkında
Kadın Spor ve Yaşam Merkezi b-fit, 2006 yılında 6 kadının bir araya gelerek, kadın girişimciliğini desteklemek ve kadınların spor yapabileceği, sosyalleşebileceği spor ve yaşam merkezlerinin ülke genelinde yaygınlaşması amacıyla kurulmuş Türkiye’nin ilk sosyal girişimi ve 50 ilde bulunan 222 merkeziyle en yaygın spor merkezleri ağıdır. b-fit, 30 dakikalık istasyon çalışmalarından oluşan bir egzersiz sistemi sunar. Merkezlerdeki hidrolik ekipmanlar ve kardiyo platformları kadınların kendi itme-çekme güçleriyle hem formda kalmalarını hem de kardiyovasküler sistemlerini geliştirerek yaşam kalitelerini artırmalarını sağlar. https://b-fit.com.tr/tr