Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
18.12.2018

Bültene ait dosyalar

Anında kazandıran yılbaşı alışverişi için Forum Mersin'e davetlisiniz!
 
Mersin'in alışveriş ve eğlence merkezi Forum Mersin, yılbaşı alışverişine gelen misafirlerine kazançlı bir sürpriz sunuyor. Forum Mersin'den 30 Aralık'a dek aynı gün içinde yapılacak 300 TL'lik alışverişler, anında 30 TL yüklü hediye kart kazandıracak.
 
Yıl boyu kaliteli ve keyifli etkinlikler sunan Forum Mersin, tüm ziyaretçilerine harcadıkça kazandıran özel bir yılbaşı fırsatı sunuyor. 17 Aralık'ta başlayan Param Forum Mersin Kart kampanyası kapsamında, aynı gün içinde, toplamda en fazla iki fişte veya faturada yapılacak 300 TL'lik alışverişler anında 30 TL yüklü hediye kart kazandıracak.

30 Aralık 2018'e dek devam edecek stoklarla sınırlı bu özel kampanyaya katılmak, yılbaşı alışverişini anında kazanca çevirmek isteyen herkes, Forum Mersin'e davetli!

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

www.forummersin.com
https://www.facebook.com/forummersinavm
https://twitter.com/forummersinavm
https://www.youtube.com/user/ForumMersinAVM

 
 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.