Haberler / Allianz Worlwide Partners Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
24.12.2018

Bültene ait dosyalar

Allianz Partners Türkiye'nin yeni Satış Direktörü Ercan Yavaş oldu
 
Ercan Yavaş, Allianz Grubu bünyesinde dünya çapında asistans hizmetleri sağlayan Allianz Partners'ın Türkiye ofisine Satış Direktörü olarak atandı.
 
Allianz Grubu bünyesinde asistans, otomotiv, seyahat ve sağlık destek hizmetleri sağlayan Allianz Partners'ın Türkiye ofisinde Satış Direktörlüğü görevine Ercan Yavaş getirildi.
 
2004 yılında Bilkent Üniversitesi Matematik Bölümü'nde lisans eğitimini tamamlayan Yavaş, kariyerine aynı yıl Garanti Bankası'nda başladı ve 2009 - 2011 yılları arasında Bölge Satış ve Müşteri İlişkileri Yöneticisi olarak görev aldı. 2011'de Vodafone'da Satış Yöneticisi olarak atanan Yavaş, 2012 yılından bu yana Vodafone Kurumsal Bölge Satış Müdürlüğü görevini sürdürüyordu. Ercan Yavaş kariyerine bundan böyle Allianz Partners Türkiye Satış Direktörü olarak devam edecek.
 
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
  
Allianz Partners Türkiye Hakkında
Allianz Grubu bünyesinde asistans, otomotiv, seyahat ve sağlık destek hizmetleri sağlayan Allianz Partners, 78 ülkede 17.500 çalışanıyla yılın 365 gününün her anında milyonlarca kişiye küresel çapta destek sunuyor. Allianz Partners çatısı altında 1997'de açılan Türkiye ofisi, özgün şartlarına göre oluşturulmuş hizmet ve marka ağıyla otomotiv, yol yardım, konut destek, sağlık & yaşam, seyahat & eğlence alanlarında hizmet veriyor. Asistans sektöründe dönüşümün öncüsü olan Allianz Partners Türkiye, geliştirdiği Asistans 2.0 hizmet anlayışıyla, çağın değişen koşullarında merkezine insanı alarak, daha fazla çeviklik ve daha fazla kalite ilkesiyle yapılandırdığı yepyeni hizmet anlayışıyla müşterilerine ulaşıyor. Toplam 80 yıllık küresel bir uzmanlığı yerel ihtiyaçlarla buluşturan Allianz Partners Türkiye; Allianz Assistance ve Mondial Assistance markalarıyla farklı sektörlerin sigorta, asistans, otomotiv, seyahat sağlık ihtiyaçlarına göre uzmanlaşmış ürün, hizmet ve çözümler sunuyor.

 


  Share  Paylaş
Allianz Worlwide Partners
Hakkında
Allianz Grubu bünyesinde asistans, otomotiv, seyahat ve sağlık destek hizmetleri sağlayan Allianz Partners, 76 ülkede 17.500 çalışanıyla yılın 365 gününün her anında milyonlarca kişiye küresel çapta destek sunuyor. Allianz Partners çatısı altında, 1997'de Türkiye ofisini açan Allianz Assistance ise Türkiye'nin özgün şartlarına göre oluşturulmuş hizmet ve marka ağıyla otomotiv, yol yardım, konut destek, sağlık & yaşam, seyahat & eğlence alanlarında hizmet veriyor. Asistans sektöründe dönüşümün öncüsü olan Allianz Assistance, geliştirdiği Asistans 2.0 hizmet anlayışıyla, çağın değişen koşullarında merkezine insanı alarak, daha fazla çeviklik ve daha fazla kalite ilkesiyle yapılandırdığı yepyeni hizmet anlayışıyla müşterilerine ulaşıyor. Toplam 80 yıllık küresel bir uzmanlığı yerel ihtiyaçlarla buluşturan Allianz Assistance Türkiye; Allianz Assistance ve Mondial Assistance markalarıyla farklı sektörlerin sigorta, asistans, otomotiv, seyahat sağlık ihtiyaçlarına göre uzmanlaşmış ürün, hizmet ve çözümler sunuyor.