Haberler / Allianz Worlwide Partners Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
19.11.2018

Bültene ait dosyalar

Allianz Partners Türkiye, İstanbul Maratonu'nda Tohum Otizm Vakfı için koştu!
 
Asistans, otomotiv, seyahat ve sağlık destek hizmetleri sağlayan Allianz Partners Türkiye gönüllüleri, 11 Kasım günü gerçekleştirilen İstanbul Maratonu'nda Tohum Otizm Vakfı yararına bağış toplamak üzere koştu.
 
Allianz Grubu bünyesinde asistans, otomotiv, seyahat ve sağlık destek hizmetleri sağlayan Allianz Partners'ın Türkiye ofisinden, aralarında Allianz Partners Türkiye CEO'su Merve Tolan'ın da bulunduğu bir grup gönüllü, bu yılki İstanbul Maratonu'nda Tohum Otizm Vakfı yararına bağış toplamak üzere koşuya katıldı.
 
Toplam 11 kişiden oluşan bir takımla koşuya katılan Allianz Partners Türkiye gönüllüleri, Tohum Otizm Vakfı'nın “Adımlarımız Otizmli Çocuklar için” kampanyasına bağış toplamaya devam ediyor.
 
Allianz Partners Türkiye CEO'su Merve Tolan, konu hakkında şunları söyledi: “Allianz Partners Türkiye olarak asistans hizmetlerinin nihai tüketiciyi ve sevdiklerini önemsemek ve sorunlarını çözmek gibi iki basit ama çok değerli yaklaşımla ilgili olduğuna inanıyoruz. Bu yaklaşımlarımızın temelinde insanı ve hayatı önemsemek yatıyor. Hayatın her alanında dayanışma ve karşılıklı yardımlaşma konularında hassasiyetle çalışan bir ekip olarak, önemsediğimiz değerleri sosyal faydamıza da yansıtmak istedik. Bu yıl bir grup Allianz Partners Türkiye Gönüllüsü olarak, alanında çok değerli çalışmalara imza atan Tohum Otizm Vakfı yararına bir girişimde bulunarak İstanbul Maratonu'na katıldık. Bizleri takip eden ve destekleyenlere çok teşekkür ediyor, herkesi bu faydanın bir parçası olmaya davet ediyoruz.”
 
Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı, otizm spektrum bozukluğu olan çocukların erken tanısının konulması, özel eğitimi ile topluma kazandırılmasına öncülük edilmesi ve bunun yurt çapında yaygınlaştırılması amacıyla, kar amacı gütmeyen ve kamu yararını gözeten bir sağlık ve eğitim vakfı olarak faaliyet gösteriyor. Vakfın kampanya bağış sayfasının adresi şöyle: https://ipk.adimadim.org/project/index?id=70324

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
 
Allianz Partners Türkiye Hakkında
Allianz Grubu bünyesinde asistans, otomotiv, seyahat ve sağlık destek hizmetleri sağlayan Allianz Partners, 78 ülkede 17.500 çalışanıyla yılın 365 gününün her anında milyonlarca kişiye küresel çapta destek sunuyor. Allianz Partners çatısı altında 1997'de açılan Türkiye ofisi, özgün şartlarına göre oluşturulmuş hizmet ve marka ağıyla otomotiv, yol yardım, konut destek, sağlık & yaşam, seyahat & eğlence alanlarında hizmet veriyor. Asistans sektöründe dönüşümün öncüsü olan Allianz Partners Türkiye, geliştirdiği Asistans 2.0 hizmet anlayışıyla, çağın değişen koşullarında merkezine insanı alarak, daha fazla çeviklik ve daha fazla kalite ilkesiyle yapılandırdığı yepyeni hizmet anlayışıyla müşterilerine ulaşıyor. Toplam 80 yıllık küresel bir uzmanlığı yerel ihtiyaçlarla buluşturan Allianz Partners Türkiye; Allianz Assistance ve Mondial Assistance markalarıyla farklı sektörlerin sigorta, asistans, otomotiv, seyahat sağlık ihtiyaçlarına göre uzmanlaşmış ürün, hizmet ve çözümler sunuyor. 

 


  Share  Paylaş
Allianz Worlwide Partners
Hakkında
Allianz Grubu bünyesinde asistans, otomotiv, seyahat ve sağlık destek hizmetleri sağlayan Allianz Partners, 76 ülkede 17.500 çalışanıyla yılın 365 gününün her anında milyonlarca kişiye küresel çapta destek sunuyor. Allianz Partners çatısı altında, 1997'de Türkiye ofisini açan Allianz Assistance ise Türkiye'nin özgün şartlarına göre oluşturulmuş hizmet ve marka ağıyla otomotiv, yol yardım, konut destek, sağlık & yaşam, seyahat & eğlence alanlarında hizmet veriyor. Asistans sektöründe dönüşümün öncüsü olan Allianz Assistance, geliştirdiği Asistans 2.0 hizmet anlayışıyla, çağın değişen koşullarında merkezine insanı alarak, daha fazla çeviklik ve daha fazla kalite ilkesiyle yapılandırdığı yepyeni hizmet anlayışıyla müşterilerine ulaşıyor. Toplam 80 yıllık küresel bir uzmanlığı yerel ihtiyaçlarla buluşturan Allianz Assistance Türkiye; Allianz Assistance ve Mondial Assistance markalarıyla farklı sektörlerin sigorta, asistans, otomotiv, seyahat sağlık ihtiyaçlarına göre uzmanlaşmış ürün, hizmet ve çözümler sunuyor.