Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
12.11.2018

Bültene ait dosyalar

Alışveriş sizden, yakıt Forum Magnesia'dan!

Manisa'nın çekim merkezi Forum Magnesia, 12-18 Kasım tarihleri arasında gerçekleştireceği özel kampanyasıyla alışverişlerinizi anında yakıta dönüştürecek. Aynı günde ve tek seferde yapılan 200 TL ve üzeri tüm alışverişlere 20 TL'lik yakıt kartı hediye eden özel kampanyadan faydalanmak, alışverişini kazanca dönüştürmek isteyen herkes, Forum Magnesia'ya davetli!

Yıl boyu düzenlediği etkinlik ve kampanyalarla ziyaretçilerine keyifli bir alışveriş deneyimi sunan Forum Magnesia, 12 - 18 Kasım 2018 tarihleri arasında aynı gün içinde, tek seferde yapılan 200 TL ve üzeri tüm alışverişlere anında 20 TL değerinde Petrol Ofisi yakıt kartı hediye ediyor.

Stoklarla sınırlı olan kampanyadan faydalanmak isteyen herkes, Forum Magnesia'ya davetli!

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forummagnesia.com/
https://www.facebook.com/ForumMagnesia/
https://twitter.com/ForumMagnesia

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.