Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
23.12.2018

Bültene ait dosyalar

Alışveriş keyfini sürpriz hediyesiyle taçlandırmak isteyen herkes Forum Magnesia'nın Hediye Kabini'ne davetli!

Manisa'nın çekim merkezi Forum Magnesia, 24 - 31 Aralık tarihleri arasında yılbaşı alışverişine gelen tüm misafirlerini Hediye Kabini sürpriziyle sevindirecek. Tek seferde 350 TL veya toplamda 500 TL alışveriş yapan herkes anında Forum Magnesia'nın Hediye Kabini'ne girerek binlerce hediyeden birini seçmeye hak kazanacak!
 
Ziyaretçilerine yıl boyu keyifli ve kaliteli bir alışveriş deneyimi sunan Forum Magnesia, yılbaşı alışverişlerini sürpriz hediyelerle taçlandırıyor.

24 – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında Forum Magnesia'dan tek seferde 350 TL veya toplamda 500 TL'lik alışveriş yapan herkes, Hediye Kabini oyununa katılmaya hak kazanacak. Kabinde uçuşan çekleri yakalayan Forum Magnesia misafirleri, çekin üzerinde yazan hediyeye anında sahip olacak.

Cep telefonundan tablete, küçük ev aletlerinden yakıt kartlarına binlerce sürpriz hediyeden birine sahip olmak isteyen herkes, yılbaşı alışverişi için Forum Magnesia'ya  davetli!


İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forummagnesia.com/
https://www.facebook.com/ForumMagnesia/
https://twitter.com/ForumMagnesia

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.