Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
13.12.2018

Bültene ait dosyalar

 Alice'le beraber Harikalar Diyarı'na gizemli bir yolculuk yapmak isteyen tüm çocuklar, bu hafta sonu Forum Bornova'ya davetli!

Özel temaları ve eğitici içerikleriyle dikkat çeken Forum Bornova Çocuk Tiyatrosu, 15-16 Aralık Cumartesi ve Pazar günleri, tüm minikleri Alice'le beraber Harikalar Diyarı'na yapacakları gizemli yolculuğa çağırıyor.

İzmir ve çevre illerin çekim merkezi Forum Bornova'nın Çocuk Tiyatrosu, 15 - 16 Aralık 2018 Cumartesi ve Pazar günleri saat
15.00'te Alice Harikalar Diyarında isimli oyunu sahneleyecek.

Meraklı ve hayalperest kahraman Alice'in, okulda başlayan ve Harikalar Diyarı'na giden gizemli yolculuğunu konu eden oyun, önce Müdür'ün büyümeye övgüsünü ve öğretmenin durumu çözme mücadelesini aktarıyor. Ardından Alice düşlerinin kapılarını açıp hayal gücünün ormanında bir serüvene dalıyor. Tırtıl'ın bilge sözlerinden Şapkacı ve Mart Tavşanı'nın beş çayına uzanan, ormanın derinliklerindeki Kraliçe'nin şatosunda son bulan yolculuk, minik izleyicileri soluksuz bırakıyor.

İksir şişesindeki suyu içip küçülen, mantar yediğinde büyüyen Alice'in zamanla bu değişimlere alışıp alışamayacağını merak eden ve bu keyifli öyküyü canlı izlemek isteyen tüm çocuklar Forum Bornova'ya davetli!
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr  

http://www.forumbornova.com/
https://twitter.com/ForumBornovaAvm
https://www.facebook.com/forumbornovaavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.