Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
15.01.2018

Bültene ait dosyalar

Ali Baba'nın Forum Trabzon'daki Masal Çiftliği'ne davetlisiniz!

Trabzon'un buluşma noktası Forum Trabzon, minik ziyaretçilerinin tatil keyfine keyif katacak çok özel bir etkinliğe hazırlanıyor. Çocuklara masal tadında bir çiftlik hayatı deneyimi sunan Ali Baba'nın Masal Çiftliği, 20 Ocak – 2 Şubat tarihleri arasında Forum Trabzon'da minik ziyaretçilerini bekliyor.
 
Trabzon'un alışveriş ve eğlence merkezi Forum Trabzon, minik misafirlerini yarıyıl tatilinde unutulmaz bir deneyim yaşamaya davet ediyor.

Forum Trabzon'da 20 Ocak – 2 Şubat 2018 tarihleri arasında kurulacak özel etkinlik alanı, çocukları tanımadıkları köy yaşantısıyla buluşturacak. Ali Baba'nın Masal Çiftliği'ni ziyaret eden minikler inekten süt sağıp, kuyudan su çekecek, tarlaya tohum ekip, folluktan yumurta toplayacak ve gerçek bir çiftçilik deneyimi yaşama imkanı bulacak.

Özellikle büyük şehirlerde yaşayan çocukların doğal ortamlardan uzakta, tüketilebilir besin kaynaklarından habersiz sürdürdükleri hayatı değiştirmek amacıyla hazırlanan Ali Baba'nın Masal Çiftliği, çocuklara çiftçilik mesleğini masalsı bir anlatımla yaşatıyor.
Yarıyıl tatili boyunca ücretsiz gerçekleştirilecek etkinlik kapsamında atların sırtındaki küfelerde hem odun taşıyacak hem de gezinti yapacak olan çocuklar, tarlada sebze hasadının yanı sıra Ali Baba ile birlikte çiftliği ve çiftçiliği öğrenerek, etkinlik sonunda birer Çiftçi Sertifikası da alacaklar.

Yarıyıl tatilinin unutulmaz bir deneyime dönüşmesini isteyen tüm minikler ve aileleri, Forum Trabzon'da kurulacak Ali Baba'nın Masal Çiftliği'ne davetli.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumtrabzon.com/
https://www.facebook.com/ForumTrabzonAVM
https://twitter.com/ForumTrabzonAvm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey
 
 

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.