Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
26.01.2018

Bültene ait dosyalar

Ali Baba'nın Forum Trabzon'daki Masal Çiftliği'nden bir haftada tam 1.000 çiftçi geçti!

Trabzon'un buluşma noktası Forum Trabzon'un çocuklara masal tadında bir çiftlik hayatı deneyimi sunan Ali Baba'nın Masal Çiftliği etkinliğine bugüne dek tam 1.000 çocuk katıldı. 2 Şubat'a kadar sürecek etkinlik, yaşattığı unutulmaz deneyimle aileleri de en az çocuklar kadar memnun ediyor.

Minik misafirlerine yarıyıl tatilinde unutulmaz bir deneyim yaşatan Forum Trabzon'da gerçekleştirilen Ali Baba'nın Masal Çiftliği etkinliğine 20 Ocak'tan bugüne dek tam 1.000 çocuk katıldı. Miniklerin yoğun ilgisiyle devam eden Ali Baba'nın Masal Çiftliği, kurulan özel alanda çocukları tanımadıkları köy yaşantısıyla buluşturuyor.

Ali Baba'nın Masal Çiftliği'ni ziyaret eden minikler inekten süt sağıp, kuyudan su çekiyor, tarlaya tohum ekip, folluktan yumurta topluyor ve gerçek bir çiftçilik deneyimi yaşama fırsatı yakalıyor.

Özellikle büyük şehirlerde yaşayan çocukların doğal ortamlardan uzakta, tüketilebilir besin kaynaklarından habersiz sürdürdükleri hayatı değiştirmek amacıyla hazırlanan Ali Baba'nın Masal Çiftliği, çocuklara çiftçilik mesleğini masalsı bir anlatımla yaşatıyor. Yarıyıl tatili boyunca ücretsiz gerçekleştirilen etkinlik kapsamında atların sırtındaki küfelerde hem odun taşıyan hem de gezinti yapan çocuklar, tarlada sebze hasadının yanı sıra Ali Baba ile birlikte çiftliği ve çiftçiliği öğrenerek, etkinlik sonunda birer Çiftçi Sertifikası da alıyorlar.

Yarıyıl tatilinin unutulmaz bir deneyime dönüşmesini isteyen tüm minikler ve aileleri, Forum Trabzon'da 2 Şubat 2018'e dek devam edecek Ali Baba'nın Masal Çiftliği etkinliğine davetli.
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumtrabzon.com/
https://www.facebook.com/ForumTrabzonAVM
https://twitter.com/ForumTrabzonAvm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.