Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
06.02.2018

Bültene ait dosyalar

Ali Baba'nın Forum Trabzon'daki Masal Çiftliği tam 3.000 çocuğa unutulmaz bir tatil yaşattı
 
Trabzon'un buluşma noktası Forum Trabzon'un düzenlediği ve çocuklara masal tadında bir çiftlik hayatı deneyimi sunan Ali Baba'nın Masal Çiftliği etkinliği, tam 3.000 çocuğun katılımıyla gerçekleşti. Yarıyıl tatilinde çocukların çiftçilik bilincini kazanması amacıyla hazırlanan ve yoğun ilgi sebebiyle iki gün daha uzatılarak 4 Şubat'a dek devam eden etkinlik, yaşattığı unutulmaz deneyimle hem aileleri hem de çocukları mutlu etti.

Minik misafirlerine yarıyıl tatilinde unutulmaz bir deneyim yaşatan Forum Trabzon'da gerçekleştirilen Ali Baba'nın Masal Çiftliği etkinliği 20 Ocak – 4 Şubat tarihleri arasında 3.000 çocuğu misafir etti. Etkinlik için kurulan özel alanda çocukları tanımadıkları köy yaşantısıyla buluşturan Forum Trabzon, ailelerden tebrik ve övgü mesajları aldı.

Ali Baba'nın Masal Çiftliği'ni ziyaret eden minikler yarıyıl tatilinde çiftçilik kavramıyla tanışarak çiftçilik konusunda pek çok bilgi sahibi oldu. İnekten süt sağıp, kuyudan su çeken, tarlaya tohum ekip, folluktan yumurta toplayan ve gerçek bir çiftçilik deneyimi yaşama fırsatı yakalayan 3.000 çocuk, etkinlik sonunda aldıkları Çiftçilik Sertifikası ile anılarını ölümsüzleştirdi.

Özellikle büyük şehirlerde yaşayan çocukların doğal ortamlardan uzakta, tüketilebilir besin kaynaklarından habersiz sürdürdükleri hayatı değiştirmek amacıyla hazırlanan Ali Baba'nın Masal Çiftliği, çocuklara çiftçilik mesleğini masalsı bir anlatımla yaşattı. Yarıyıl tatili boyunca ücretsiz gerçekleştirilen etkinlik kapsamında atların sırtında  gezinti yapan çocuklar, tarlada sebze hasadının yanı sıra Ali Baba ile birlikte çiftliği ve çiftçiliği öğrendi.
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumtrabzon.com/
https://www.facebook.com/ForumTrabzonAVM
https://twitter.com/ForumTrabzonAvm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey
 

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.