Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
13.08.2018

Bültene ait dosyalar

AKUT'un afet bilinçlendirme semineri ve fotoğraf sergisi Gordion'da ziyaretçilerle buluşacak
 
Ankara'nın gözde alışveriş merkezi Gordion AVM, 17 Ağustos 1999 depreminin anısına, AKUT tarafından düzenlenecek özel etkinliklere ev sahipliği yapacak. 16-18 Ağustos 2018 tarihleri arasında Gordion'da gezilebilecek fotoğraf sergisinin yanı sıra, GORDİ Kids Club'da da çocuklara yönelik özel bir afet bilinçlendirme semineri gerçekleştirilecek.
 
Tüm yurdu sarsan 17 Ağustos 1999 depreminin anısına AKUT Ankara ekibi tarafından gerçekleştirilecek fotoğraf sergisi, 16-18 Ağustos 2018 tarihleri arasında Gordion'da ziyaretçilerle buluşacak. Küçük büyük herkesin konu hakkında bilinçlendirilmesi üzerine çalışmalar yapan AKUT ayrıca, 5-9 yaş arası çocukların ücretsiz katılımına açık olarak gerçekleştirilecek bir afet bilinçlendirme semineri de sunacak.

18 Ağustos 2018 Cumartesi günü saat 14:00-14:30 arasında Gordi Kids Club'da ücretsiz katılıma açık düzenlenecek seminerde çocuklara konuya ilişkin bilgiler aktarılacak.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.gordion-avm.com/
https://www.facebook.com/GordionAVM
https://twitter.com/ilovegordion
http://instagram.com/gordionlife

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.