Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
13.05.2019

Bültene ait dosyalar

Ailecek Ramazan keyfi için Forum Erzurum'a davetlisiniz
 
Erzurum ve çevre illerin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Erzurum, ailecek keyifli bir Ramazan geçirmek isteyen ziyaretçilerini fasıl dinletilerinde ve tiyatro oyunlarında ağırlıyor.  Ramazan ruhunu sevdikleriyle beraber dolu dolu yaşamak isteyen herkes, Forum Erzurum'a davetli!
 
Ziyaretçilerine sunduğu benzersiz alışveriş deneyiminin yanı sıra gerçekleştirdiği etkinliklerle de dikkat çeken Forum Erzurum, bu yıl Ramazan'a özel bir program hazırladı. 18-19 Mayıs, 25-26 Mayıs ve 1-2 Haziran 2019 Cumartesi ve Pazar günleri Forum Erzurum'u ziyaret edenler, Ramazan ruhuna uygun etkinliklere ailecek katılma imkanı bulacak. Cumartesi ve Pazar günleri saat 17.00'de tiyatro, saat 19.00'da ise fasıl dinletisi etkinlikleri, Forum Erzurum ziyaretçilerinin beğenisine sunulacak.
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forum-erzurum.com.tr/
https://www.facebook.com/ForumErzurumAVM
https://twitter.com/ForumErzurumAVM
https://www.instagram.com/forumerzurumavm/  
https://www.youtube.com/usr/ForumAVMTurkey


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.