Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
10.05.2019

Bültene ait dosyalar

Ailecek keyifli bir Ramazan geçirmek isteyen herkes Forum Magnesia'ya davetli
 
Manisa'nın çekim merkezi Forum Magnesia, bu yıl da küçük büyük tüm misafirlerine hitap edecek keyifli bir Ramazan programı hazırladı. Ayrıca kapanış saatlerinde de düzenleme yapan Forum Magnesia, her Cuma ve Cumartesi günü saat 23.00'e dek açık olacak, ailecek Ramazan'ın keyfi yine Forum Magnesia'da çıkacak.
 
Ziyaretçilerine yıl boyu keyifli ve kaliteli bir alışveriş deneyimi sunan Forum Magnesia, Ramazan ayını bu özel zamanın manevi değerlerini miniklerle buluşturan özel gösteriler ve kapanış saatlerinde yaptığı düzenlemelerle karşılıyor.
 
Ramazan süresince her hafta sonu saat 16.00'da Forum Magnesia'yı ziyaret edecek minikler, ücretsiz gerçekleştirilecek Hacivat ve Karagöz gölge oyunlarıyla eğlenecek. Bayram alışverişlerine özel 31 Mayıs, 1 Haziran ve 2 Haziran günlerinde de yine saat 23.00'e dek ziyaretçilerini ağırlayacak olan Forum Magnesia, ailecek keyifli ve kaliteli zaman geçirmek isteyenleri bekliyor.

 
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forummagnesia.com/
https://www.facebook.com/ForumMagnesia/
https://twitter.com/ForumMagnesia

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.