Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
11.07.2018

Bültene ait dosyalar

Aile boyu akıl oyunlarının keyfi Forum Bornova'da çıkacak!

İzmir ve çevre illerin çekim merkezi Forum Bornova, LaQ mağazası işbirliğiyle gerçekleştirdiği birbirinden keyifli akıl oyunlarını, hazırladığı özel etkinlik alanında misafirlerinin beğenisine sunuyor.
 
Forum Bornova tüm ziyaretçilerini 13, 14 ve 15 Temmuz 2018 tarihlerinde saat 14:00'ten 22:00'ye ister ailecek ister bireysel olarak katılabilecekleri keyifli Akıl Oyunları etkinliğine davet ediyor. Ziyaretçiler; LaQ mağazası işbirliği ile gerçekleştirilen etkinlik için kurulan özel alanda, çocukların gelişimini destekleyen Halli Galli ve Tik Tak Bomm oyunları hakkında bilgi alıp, oynama imkanı bulacak.

Dikkat, konsantrasyon, görsel algı, analitik düşünme, yaratıcı düşünme, eleştirel düşünme, uzamsal algı, el-göz koordinasyonu, problem çözme becerileri, strateji, işbirliği, kişisel farkındalık ve iletişim becerileri gibi pek çok özelliği geliştirmeye yönelik özel oyunlarla ailecek keyifli vakit geçirmek isteyen herkes, Forum Bornova-LaQ Akıl Oyunları günlerine davetli!


İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumbornova.com/
https://twitter.com/ForumBornovaAvm
https://www.facebook.com/forumbornovaavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.