Haberler / VMware Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
08.03.2018

Bültene ait dosyalar

Affirmed Networks ve VMware'den, Globetouch'ın akıllı otomobil ve IoT hizmetlerini destekleyecek entegre çözüm
 
San Francisco'daki gerçek zamanlı görüntüler, 2018 Mobile World Kongresi'nde canlı olarak izletildi
 
BARSELONA, İspanya / 2018 MOBILE WORLD CONGRESS– Sanallaştırılmış mobil ağların lideri Affirmed Networks ve VMware Inc. (NYSE: VMW) bugün; akıllı otomobil ve nesnelerin interneti uygulamalarına yönelik bağlantı hizmetleri alanında dünya lideri olan Globetouch'ın mobil çekirdek ağında Affirmed Mobile Content Cloud ve VMware vCloud NFV platformlarını kullanmaya başladığını duyurdu. Affirmed Networks ve VMware'in bu birlikteliği, Globetouch'ın akıllı otomobil IoT hizmetlerini en etkili şekilde sunmasına olanak tanıyan açık ve esnek bir sanal ağ sunuyor.
 
Globetouch; VMware NFV altyapısı üzerinde çalışan Affirmed Networks sanal ağını kullanarak, kurumların iş yapış şekillerini değiştirecek yeni nesil yenilikçi hizmetler sunmaya hazırlanıyor. Globetouch akıllı bir altyapı üzerinde ağ bölümleme gibi benzersiz özelliklerden faydalanarak, kurumsal müşterilerine gerçekten ihtiyaca özel hizmetler sunabilecek. Globetouch ayrıca, bu entegre çözümün eşsiz esnekliğini ve kullanım kolaylığını değerlendirerek, yerel pazarlarının dışındaki Mobil Ağ Operatörlerinin (MNO) kapasitelerini artırabilecek.
 
Globetouch; Affirmed ve VMware altyapısı üzerinde çalışan sanallaştırılmış ağının esnekliğini gözler önüne sermek için, San Francisco'daki drone'ların kaydettiği gerçek zamanlı görüntüleri, Barselona'daki Mobile World Kongresi'nde sergiledi. Bu mini şovda Globetouch'ın kurumsal müşterilerinden biri olan Nightingale Securities tarafından halihazırda kullanılan nesne tanıma ve geofencing gibi özellikler dikkat çekti.

 
İlgili Kişi:
Nevra Çankaya
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
nevrac@marjinal.com.tr
 
 
VMware Hakkında
Bulut altyapısı ve kurumsal mobilite alanında küresel bir lider olan VMware, müşterilerine, dijital dönüşümlerini hızlandırma konusunda destek olmaktadır. VMware, kendisine ait Cross-Cloud Architecture™'ın yanı sıra veri merkezi, mobilite ve güvenlik çözümleriyle kurumların iş süreçlerine ve BT'ye yazılım tabanlı bir yaklaşım getirmelerine imkân tanımaktadır. 2016 yılında 7,09 milyar dolar gelir elde eden VMware, dünyanın her yanından 500 bini aşkın müşteri ve 75 bini aşkın çözüm ortağına sahiptir. VMware'in merkezi Palo Alto Kaliforniya'dadır.
 

 
 


  Share  Paylaş
VMware
Hakkında
Bulut altyapısı ve kurumsal mobilite alanında küresel bir lider olan VMware, müşterilerine, dijital dönüşümlerini hızlandırma konusunda destek olmaktadır. VMware, kendisine ait Cross-Cloud Architecture'ın™ yanı sıra veri merkezi, mobilite ve güvenlik çözümleriyle kurumların iş süreçlerine ve BT'ye yazılım tabanlı bir yaklaşım getirmelerine imkân tanımaktadır. 2016 yılında 7,09 milyar dolar gelir elde eden VMware, dünyanın her yanından 500 bini aşkın müşteri ve 75 bini aşkın çözüm ortağına sahiptir. VMware'in merkezi Palo Alto Kaliforniya'dadır. www.vmware.com