Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
23.05.2018

Bültene ait dosyalar

Adrenalin tutkunları onuncu kez Forum Bornova'da buluşacak

İzmir ve çevre illerin çekim merkezi Forum Bornova, 24-27 Mayıs tarihleri arasında 10. kez adrenalin tutkunlarını ağırlayacak. Ünlü modeller Fatoş Kabasakal ve Elif Ece Uzun'un katılımıyla gerçekleştirilecek 10. Forum Adrenalin Festivali, ünlü markaların son model otomobillerini yakından görmek isteyenleri bekliyor!
 
İzmirlilerin buluşma noktası Forum Bornova, 24-27 Mayıs 2018 tarihleri arasında onuncu kez gerçekleştirilecek Forum Adrenalin Festivali'ne hazırlanıyor.

Bu yıl katılımcılarını ünlü modeller Fatoş Kabasakal ve Elif Ece Uzun'un eşliğinde karşılayacak olan 10. Forum Adrenalin Festivali, düzenlendiği ilk günden bu yana yoğun ilgi görüyor. Dört gün boyunca otomobil severleri bir araya getirecek bu keyifli etkinlikte yepyeni modeller Forum Bornova ziyaretçilerinin beğenisine sunulacak.

Forum Bornova ve Rönesans Model Ajans işbirliği ile gerçekleştirilecek 10. Forum Adrenalin Festivali'nin katılımcıları arasında Fiat Birmot Enriko Aliberti Poyraz, Toyota-Borovalı, Hyundai-Yükseliş, Skoda-Vosmer, Nissan-Borovalı, Citroen-Kavuklar, Renault Dacia-Mais yer alıyor.

Bu heyecana ortak olmak isteyen herkes, 10. Forum Adrenalin Festivali'ne davetli!

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumbornova.com/
https://twitter.com/ForumBornovaAvm
https://www.facebook.com/forumbornovaavm  
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.