Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
30.05.2019

Bültene ait dosyalar

Adnan Menderes Üniversitesi'nin mezuniyet sergisi Forum Aydın'da!
 
Aydın'ın alışveriş ve eğlence merkezi Forum Aydın, Adnan Menderes Üniversitesi Resim Öğretmenliği ve Grafik bölümü öğrencilerinin mezuniyet sergisine ev sahipliği yapıyor. Tüm sanatseverler 1-9 Haziran tarihleri arasında Forum Aydın'a davetli!
 
Aydın ve çevre illerin çekim merkezi Forum Aydın, Adnan Menderes Üniversitesi'nin mezuniyet sergisine ev sahipliği yaparak genç sanatçıları desteklemeye devam ediyor. 1-9 Haziran 2019 tarihleri arasında Resim Öğretmenliği ve Grafik bölümünün son sınıf öğrencileri, tablolarını Forum Aydın ziyaretçilerinin beğenisine sunacak.
 
Eymen Özkan, Tenzile Durmaz, Mustafa Akyiğit, Asena Özyurt, Ramazan Bozdağ, Sevi Köprülü, Şeyma Teke, Özge Yaratır, Emrah Elinç, Betül Çoban ve Abdülkadir Kadirhan'ın fırçasıyla renklenen tablolar, İncir Sokak'ta sanatseverlerle buluşmayı bekliyor.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

https://www.facebook.com/ForumAydinAlisverisMerkezi  
https://twitter.com/FORUMAYDINAVM  
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 
 
 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.