Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
26.04.2018

Bültene ait dosyalar

“Adam Olacak Çocuk'' efsanesi Forum Kayseri'de canlandı

7'den 77'ye herkesin gönlünde taht kurmuş Barış Manço'nun unutulmaz yarışması “Adam Olacak Çocuk”, Forum Kayseri'de Doğukan Manço'yla hayat buldu. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'na özel, ziyaretçilerine ‘'Doğukan Manço ile Adam Olacak Çocuk'' sürprizi yapan Forum Kayseri, etkinlikte büyük küçük iki bini aşkın misafiri ağırladı.  
 
Tüm ziyaretçilerine yıl boyu kaliteli ve keyifli etkinlikler sunan Forum Kayseri, bu yıl 23 Nisan'da unutulmaz bir sürpriz hazırladı. Bugünün anne babalarını büyüten Adam Olacak Çocuk efsanesini misafirleriyle buluşturan Forum Kayseri, benzersiz bir kutlamaya imza attı.

5-20 Nisan 2018 tarihleri arasında aileleri tarafından etkinliğe kaydettirilen 4-12 yaş grubundaki çocuklar, 23 Nisan 2018 Pazartesi günü Forum Kayseri'de buluştu. Çekilişle seçilen otuz minik misafir, yılların efsanesi “Adam Olacak Çocuk” yarışması için sahneye çıktı. Barış Manço'nun sevilen şarkıları eşliğinde DJ performansıyla başlayan eğlenceli anlarda iki bini aşkın ziyaretçinin oluşturduğu kalabalık, unutulmaz Barış Manço şarkılarına eşlik etti. Doğukan Manço'nun minikleri coşturan, büyükleri ise geçmişte keyifli bir yolculuğa çıkartan DJ performansı sonrasında da Adam Olacak Çocuk yarışması başladı.

Forum Kayseri, 500'ün üzerinde miniğin kayıt için başvurduğu Adam Olacak Çocuk etkinliğinde yalnızca katılımcılardan değil, kalabalık izleyici kitlesinden de tam not aldı. 

Etkinlik görüntülerine linkten ulaşabilirsiniz: 
https://goo.gl/77DUQh
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

www.forumkayseri.com
https://www.facebook.com/ForumKayseriAlisverisMerkezi  
https://twitter.com/ForumKayseri
http://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.