Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
15.07.2017

Bültene ait dosyalar

Açık hava sinemasında birbirinden keyifli filmler için
Forum Kayseri'ye davetlisiniz
 
Forum Kayseri, 14 Temmuz-05 Ağustos tarihleri arasında nostaljik bir atmosferde gerçekleşecek olan açık hava sineması etkinliğine tüm Kayserilileri bekliyor.
 

Kayserililerin ve kenti ziyaret edenlerin buluşma noktası Forum Kayseri, açık hava sineması geleneğini yeniden canlandırıyor. Yaz akşamlarını nostaljik bir havada geçirmek isteyenler, Forum Kayseri'de buluşuyor.
 
Forum Kayseri'de 14 Temmuz-05 Ağustos tarihleri arasında her cuma ve cumartesi akşamı saat 20.30'da başlayacak olan açık hava sinemasında film gösterimleri yapılacak. Tamamen ücretsiz olan etkinlikte seyircilere dondurma ikramı da yapılacak. Eski ve yeni Türk filmlerinden oluşan programda Türk sinemasında iz bırakan birçok film yer alıyor.
 
Ziyaretçilerine en kaliteli ve en keyifli etkinlikleri sunmayı ilke edinen Forum Kayseri'de gösterilecek filmler ve gösterim tarihleri ise şöyle:
 
Cuma
14 Temmuz-Eyvah Eyvah 3
21 Temmuz-Düğün Dernek 2 
28 Temmuz-Deliha
04 Ağustos-Kocan Kadar Konuş-Diriliş
 
Cumartesi:
15 Temmuz-Hababam Sınıfı
22 Temmuz-Tosun Paşa
29 Temmuz-Sev Kardeşim
05 Ağustos-Süt Kardeşler
 

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
www.forumkayseri.com
https://www.facebook.com/ForumKayseriAlisverisMerkezi
https://twitter.com/ForumKayseri
http://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 
 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.