Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
19.05.2017

Bültene ait dosyalar

9. Forum Adrenalin Festivali başladı
 
Forum Bornova'nın bu yıl 9. kez ev sahipliği yaptığı “Forum Adrenalin Festivali” başladı. Ünlü modeller Ebru Öztürk ve Tuğba Melis Türk'ün katılımıyla renklenen festivalde ünlü markaların son model otomobilleri 21 Mayıs'a kadar ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.
 
İzmir'in en prestijli alışveriş merkezlerinden Forum Bornova, ziyaretçilerine alışverişin ötesinde deneyimler yaşatmaya devam ediyor. Forum Bornova'nın ilk günden beri büyük ilgi gören “Forum Adrenalin Festivali”nin 9.su başladı.
 
Ünlü modeller Ebru Öztürk ve Tuğba Melis Türk'ün katılımıyla renklenen festival 21 Mayıs'a kadar otomobil severleri bir araya getirecek.
 
Forum Bornova ve Rönesans Model Ajans işbirliği ile gerçekleştirilen festival boyunca Nissan-Artkıy, KIA-Özemirler, Toyota-Borovalı, Ford-Arkas ve Citroen-Kavuklar marka otomobillerin son modelleri sergilenecek.
 
Forum Bornova herkesi bu heyecana ortak olmaya davet ediyor.
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumbornova.com/
https://twitter.com/ForumBornovaAvm
https://www.facebook.com/forumbornovaavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey
 

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.