Haberler / Morhipo.com Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
22.08.2017

Bültene ait dosyalar

30 yaşınıza yakışacak parçalar

30'lu yaşlara yaklaştıkça yaşam standartları, hayata bakış açısı ve stil bir değişim geçirir. En güzel yaşlara geçerken oturmuş bir stil sahibi olabilmenin yollarını Morhipo MAG ekibi derledi.

30'lu yaşlarına gelenler artık neyin kendilerine yakıştığını daha iyi fark edebilir ve seçimlerini çoğu zaman trendlerden ziyade kişisel zevklerine uygun olarak yaparlar. Trendleri stile adapte edebilmek de oldukça önemli.
Özellikle üniversitenin ardından iş hayatına girdikten sonra kıyafetlerin önemi artıyor. Çünkü işe giderken hazırlanmak için her gün saatlerce vakit olmuyor. Dolayısıyla kısa zamanda şık olmayı sağlayacak parçalara ihtiyaç var.

Vücudunuza oturan jean'ler
Düşük belli ve yırtık jean'ler çok seviliyor. Fakat 30'lu yaşlarına gelenler için vücuda oturan ve hatları rahatsız etmeden saran jean'ler kullanılabilir. Örneğin boyfriend ve mom jean'ler alışveriş listesine eklenmeli. Bu tarzdaki jean'ler ofiste de giyilebilir.

Yüksek belli pantolonlar
Özellikle kariyer basamaklarının başındayken iş görüşmelerinde ne giyileceği konusu olukça zordur. Gereğinden fazla ciddi görünmek çok olası. Fakat tecrübe arttıkça iş görüşmelerinde ne giymek gerektiği de daha iyi biliniyor. Acil durumlar için şık bir bluzla iyi görünecek yüksek belli bir pantolonun gardıroplarda mutlaka olması gerekiyor.

Modern düz ayakkabılar
Ayakkabı konusunda özgür olmak istense de bazı modeller 30'lu yaşlara uygun olmayabiliyor. Örneğin yırtık veya eski görünen spor ayakkabılar olgun görünmek isteyen genç kadınlar için yeterince uygun değil. Bunun yerine spor ayakkabılar yeni tutulmalı ve birçok farklı çeşidi olan düz ayakkabılar tercih edilmeli.

Şık bir kalem etek
En azından bir kalem etek mutlaka herkesin dolabında yer almalı. Kalem eteğin yaratacağı şık ve profesyonel görünüm başka hiçbir alternatifte bulunamıyor. Morhipo MAG ekibine göre, sezonun trendi olan desenler ve zamansız parçalar mutlaka tercih edilmeli.
 
Siyah klasik blazer
Kaliteli kumaştan üretilmiş bir blazer sadece 30'lu yaşlarda değil 40'lı yaşlarda bile sıkça kullanılabilir. Siyah olmazsa olmaz fakat özellikle lacivert ve bordo da listede yer almalı.

Çok yönlü resmi elbise
Özellikle 20'li yaşların sonuna doğru birçok düğün daveti gelecektir. Her etkinlik için ayrı ayrı elbise almak yerine birkaç defa giyilebilecek çok yönlü ve kaliteli parçalar alınmalı. Kaliteli ürünlere yatırım yapmak hem gardırobun dolup taşmasını engeller hem de asla pişmanlık yaratmaz.

Kaliteli mücevherler
Çok pahalı mücevherlere sahip olmaya gerek yok. Aslında aksesuarlarda dikkat edilmesi gereken en önemli özellik kaliteli olması. Aksi takdirde cilde zarar verebilir. Dolayısıyla güvenilen markalardan alışveriş yaparak altın rengine boyanmış plastiklerden uzak durulmalı.

Şık deri etekler
Deri ceket herkeste olmasına rağmen, deri etek konusu biraz daha tartışmalı. Morhipo MAG ekibi her an her yerde giyilebilecek siyah deri eteklerin istenilen bir üstle tamamlanabileceğini söylüyor. Mutlaka herkesin edinmesi gerektiğini vurguluyor.

Bomber ceket
Spor kıyafetleri şık, klasik elbiseleri moderne çevirebilecek güçteki bomber ceketlerden biri mutlaka 30'lu yaşlarında olanların gardırobunda olmalı. Özellikle vücuda oturan o harika jeanlerden biriyle giyildiğinde harika bir görünüm yakalanacaktır.

Siyah klasik topuklu ayakkabı
Kaç yaşında olunursa olunsun, siyah klasik topuklu ayakkabı her zaman kurtarıcı bir şeydir. Dolayısıyla 30'lu yaşlarda rahat ve bir o kadar şık bir tane siyah topuklu mutlaka olmalı. Tüm kıyafetlerle uyum sağlayacak bu parça özellikle 30'lı yaşların şıklığı için öneriliyor.

Midi boy pileli etek
Bele oturan midi boy bir etek, düz beyaz bir tişörtle bile harika bir görünüm sağlar. Özellikle her sezon geçerli olabilecek renk ve desenlerde bir etek, ne giyileceği bilinmeyen günlerde kurtarıcı olacaktır.
 
İlgili Kişi:
Esra Şavkın
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71 / esras@marjinal.com.tr
Morhipo.com hakkında
Türkiye'de ilk kez yeni sezon ürünleri ve çok avantajlı kampanyaları bir araya getiren morhipo.com, her zevke ve bütçeye uygun zengin ürün çeşitliliği, çok yüksek indirim oranları ve hızlı teslimat ayrıcalıklarıyla alışveriş dünyasında fark yaratıyor, “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” anlayışıyla üyelerine güvenli alışveriş keyfi yaşatıyor. Yeni Sezon bölümünde mağazalarla aynı zamanda binlerce sezon ürününü üyelerine sunan morhipo.com, Özel İndirim Kulübü bölümünde ise her gün yüzde 90'a varan indirimler uygulayarak kaçırılmayacak kampanyaları üyeleriyle buluşturuyor. www.morhipo.com

 


  Share  Paylaş
Morhipo.com
Hakkında
Türkiye’de ilk kez yeni sezon ürünleri ve çok avantajlı kampanyaları bir araya getiren morhipo.com, her zevke ve bütçeye uygun zengin ürün çeşitliliği, çok yüksek indirim oranları ve hızlı teslimat ayrıcalıklarıyla alışveriş dünyasında fark yaratıyor. Yeni Sezon bölümünde mağazalarla aynı zamanda binlerce sezon ürününü üyelerine sunan morhipo.com, Özel İndirim Kulübü bölümünde ise her gün yüzde 90’a varan indirimler uygulayarak kaçırılmayacak kampanyaları üyeleriyle buluşturuyor. ‘Koşulsuz Müşteri Mutluluğu’ anlayışıyla üyelerine güvenli bir alışveriş keyfi yaşatan morhipo.com, müşterilerinin talebi halinde bir ay süreyle koşulsuz iade kabul ediyor ve kargo ücretini üstleniyor.