Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
28.08.2018

Bültene ait dosyalar

30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları için Forum Çamlık'a davetlisiniz!
 
Denizli'nin en çok ilgi gören alışveriş merkezi Forum Çamlık, bu yıl herkesi TED Denizli Koleji'yle beraber gerçekleştireceği özel kutlamalarda 30 Ağustos Zafer Bayramı coşkusuna ortak olmaya davet ediyor.
 
Tam on yıldır her gün Denizlilileri buluşturan Forum Çamlık'ta TED Denizli Koleji'yle beraber gerçekleştirilecek bayram kutlamaları kapsamında güne özel marşlar söylenecek, Forum Çamlık misafirlerine dağıtılacak bayraklarla Zafer Bayramı coşkusu görsel bir şölene dönüşecek. 30 Ağustos 2018 Perşembe günü saat 15.00'te gerçekleştireceği coşkulu Zafer Bayramı kutlamalarına davetlisiniz!

 
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumcamlik.com
https://www.facebook.com/forumcamlik
https://twitter.com/forumcamlikavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.