Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
27.08.2018

Bültene ait dosyalar

30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları için Forum Aydın'a davetlisiniz!

Aydın ve çevre illerin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Aydın, bu yıl 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı coşkulu etkinliklerle kutlayacak. Aydans Halk Dansları Topluluğu tarafından hazırlanan Zeybek ve geleneksel halk dansları gösterilerinin yanı sıra Grup Kafama Göre'nin canlı performansı eşliğinde bayram ruhunu yaşamak isteyen herkes Forum Aydın'a davetli!
 
Forum Aydın'ın hazırladığı coşkulu 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları, bu yıl Zeybek başta olmak üzere çeşitli geleneksel halk dansları gösterilerini Aydans Halk Dansları Topluluğu eşliğinde ziyaretçilerle buluşturacak. Ağustos ayı boyunca Forum Aydın misafirlerine keyifli performanslar sunan Yaz Konserleri kapsamında da sahneye çıkan ve izleyenlerden tam not alan Grup Kafama Göre, 30 Ağustos 2018 Perşembe günü saat 20.00'de Zafer Bayramı şerefine yeniden sahnede olacak.

30 Ağustos ruhunu doyasıya yaşamak, coşkulu Zafer Bayramı kutlamalarının bir parçası olmak isteyen herkes, Forum Aydın'a davetli!

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

https://www.facebook.com/ForumAydinAlisverisMerkezi  
https://twitter.com/FORUMAYDINAVM
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.