Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
17.04.2019

Bültene ait dosyalar

3. Trabzon Opera ve Bale Günleri kapsamında özel dinleti Forum Trabzon'da
 
Trabzon ve çevre illerin çekim merkezi Forum Trabzon, bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilecek Trabzon Opera ve Bale Günleri etkinliği kapsamında ziyaretçilerini özel bir dinletiyle buluşturuyor. 21 Nisan Pazar günü saat 16.00'da gerçekleştirilecek dinletiye tüm müzikseverler davetli!
 
Forum Trabzon, bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilecek Trabzon Opera ve Bale Günleri etkinliğine verdiği destek kapsamında ziyaretçilerine özel bir dinletiye ev sahipliği yapacak. 21 Nisan 2019 Pazar günü saat 16.00'da başlayacak dinleti, müzikseverleri klasik müziğin keyifli ezgileriyle buluşturacak.

3. Trabzon Opera ve Bale Günleri'nin heyecanına ortak olmak ve klasik müziğin büyülü dünyasında özel bir yolculuğa çıkmak isteyen herkes, Forum Trabzon'a davetli.
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumtrabzon.com/
https://www.facebook.com/ForumTrabzonAVM
https://twitter.com/ForumTrabzonAvm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.