Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
24.10.2017

Bültene ait dosyalar

29 Ekim coşkusu Forum Magnesia'nın bandosuyla taçlanıyor
 
Manisa'nın en önemli çekim merkezi Forum Magnesia, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın coşkusuna yakışır bir bando gösterisine imza atacak.
 
Manisa'nın buluşma noktası Forum Magnesia'da 29 Ekim 2017 Pazar günü Cumhuriyet Bayramı'na özel bir bando etkinliği gerçekleştirilecek. Saat 14.00 – 18.00 arasında Forum Magnesia ziyaretçilerini bekleyen coşkulu gösterilerde, tüm minik ziyaretçilere Cumhuriyet Bayramı anısı olarak Türk Bayrağı hediye edilecek.
 
Cumhuriyet Bayramı'nın coşkusunu marşlar ve bando gösterisi eşliğinde yaşamak isteyen herkes, 29 Ekim günü Forum Magnesia'ya davetli.
 

 
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forummagnesia.com/
https://www.facebook.com/ForumMagnesia/
https://twitter.com/ForumMagnesia
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.