Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
19.04.2019

Bültene ait dosyalar

23 Nisan coşkusu için Forum Çamlık'a davetlisiniz

Denizli'nin en çok ilgi gören alışveriş merkezi Forum Çamlık, bu yıl 23 Nisan'da halk oyunları ve dans gösterilerinin yanı sıra neşeli kortejler ve koro dinletileriyle dolu dolu bir bayram programı sunuyor. Küçük büyük herkes, Doğa Koleji, ODTÜ Koleji ve TED Koleji'nin desteğiyle hazırlanan, 23 Nisan Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın coşkusuna yaraşır bu özel programa davetli!
 
Denizlililerin buluşma noktası Forum Çamlık, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın coşku dolu ruhunu yaşamak isteyen herkesi gerçekleştirilecek keyifli etkinliklere davet ediyor.

23 Nisan 2019 Salı günü saat 16.30'da kortejle açılacak olan program, saat 17.00'de sahne alacak Doğa Koleji korosunun bayrama özel performansıyla devam edecek.  Saat 17.15'te ODTÜ Koleji, 23 Nisan'a özel halk oyunları gösterisini Forum Çamlık ziyaretçilerinin beğenisine sunacak. Saat 17.30'da sahne alacak TED Koleji ekibi ise yine coşku dolu bir dans gösterisiyle bayram coşkusuna keyif katacak. Küçük büyük herkesin hep beraber marşlar söyleyeceği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları için Forum Çamlık'a davetlisiniz!


İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumcamlik.com
https://www.facebook.com/forumcamlik
https://twitter.com/forumcamlikavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.