Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
24.04.2019

Bültene ait dosyalar

23 Nisan coşkusu Forum Çamlık'ta dolu dolu yaşandı

Denizli'nin en çok ilgi gören alışveriş merkezi Forum Çamlık, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın coşkusuna yaraşır bir programa imza attı. Forum Çamlık'ın minik ziyaretçileri Doğa Koleji, ODTÜ Koleji ve TED Koleji'nin desteğiyle hazırlanan etkinliğe akın etti, küçük büyük herkes bayram coşkusunu doyasıya yaşadı.

Denizlililerin buluşma noktası Forum Çamlık, bu yıl 23 Nisan şerefine halk oyunları ve dans gösterilerinin yanı sıra neşeli kortejler ve koro dinletileriyle dolu dolu bir bayram programı gerçekleştirdi. 23 Nisan 2019 Salı günü saat 16.00'da kortejle açılan program, saat 16.30'da sahne alan Doğa Koleji korosunun bayrama özel performansıyla devam etti. Saat 16.45'te ODTÜ Koleji, 23 Nisan'a özel halk oyunları gösterisini Forum Çamlık ziyaretçilerinin beğenisine sundu. Saat 17.00'de sahne alan TED Koleji ekibi ise yine coşku dolu bir dans gösterisiyle bayram coşkusuna keyif kattı. Küçük büyük herkes, hep beraber marşların söylendiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları için Forum Çamlık'a akın etti.


İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumcamlik.com
https://www.facebook.com/forumcamlik
https://twitter.com/forumcamlikavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.