Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
24.07.2018

Bültene ait dosyalar

21. Peron, Forum Aydın'da coşkulu bir performansa imza attı

1979 yılında Eurovision seçmelerinde birinci olan, yıllardır pek çok güzel eserde imzası bulunan Türkiye'nin en köklü gruplarından 21. Peron, 22 Temmuz Pazar akşamı saat 20.30'da gerçekleştirdiği performansla, Forum Aydın ziyaretçilerine unutulmaz bir yaz akşamı yaşattı.
 
Aydın ve çevre illerin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Aydın, yılların efsane grubu 21. Peron'u misafirleriyle buluşturdu. 22 Temmuz 2018 Pazar akşamı saat 20.30'da Zeytin Meydanı'nda dinleyiciyle buluşan grup, sevilen parçalarını Forum Aydın ziyaretçileri için söyledi. Katılımcılara unutulmaz bir yaz akşamı yaşatan 21. Peron, canlı performanslarıyla Forum Aydın misafirlerinden tam puan aldı.
 
21. Peron Hakkında: 1973'te kurulan grup, 1979 yılında Eurovision seçmelerinde birinci oldu ancak çeşitli sebeplerden ötürü Türkiye o yıl finallere katılmadı. Eurovision parçasının da yer aldığı TANIŞMA adlı albümü 1979 Nisan ayında kaydeden grup, aynı yıl mesleki koşullar sebebiyle dağıldı. Hikayelerinin üzerinden geçen 35 yılın üzerine yeniden bir araya gelen 21. Peron, 2013 yılından bu yana kendilerine özgü tarzlarıyla hayranlarına seslenmeye devam ediyor.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

https://www.facebook.com/ForumAydinAlisverisMerkezi  
https://twitter.com/FORUMAYDINAVM
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.