Haberler / Commencis Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
05.11.2016

Bültene ait dosyalar

2016 yılının en iyi mobil uygulaması Monitise'dan
 
Tasarımı Monitise'ın CREATE stüdyosu tarafından yapılan ZUBİZU, Türkiye'nin en iyi mobil uygulaması seçildi.
 
Dünyanın en iyi ve yenilikçi mobil pazarlama kampanyalarının ödüllendirildiği Mobil Pazarlama Birliği (MMA) Smarties'in Türkiye ödülleri İstanbul'da düzenlenen ödül töreni ile sahiplerini buldu. Mobil teknoloji alanında dünya liderleri arasında yer alan Monitise'ın etkileşim ve görsel tasarımını yaptığı ZUBİZU uygulaması Türkiye'nin en iyi mobil uygulaması seçildi.
 
Geçtiğimiz günlerde 500 Bilişim Şirketi Araştırması'nda 40 milyon TL'ye yaklaşan yıllık cirosu ile mobil yazılım alanında 2. olan Monitise'ın bünyesinde bulundurduğu CREATE tasarım stüdyosu tarafından kullanıcı deneyimi ve görsel tasarımı yapılan ZUBİZU, sade tasarımıyla büyük beğeni alırken kullanılması son derece kolay bir uygulama olarak da dikkatleri üzerine çekiyor.
 
iOS ve Android platformlarda kullanıcılarla buluşan ZUBİZU uygulaması, telefona ilk yüklendiği anda kullanıcıya sunduğu tanıtım ve üye olma sürecinden üye işyerlerinde yapılabilen mobil ödeme akışlarına kadar her etkileşimde, mobil kullanılabilirlik prensiplerine ve en son kullanıcı arayüzü tasarım trendlerine uygun olarak tasarlandı.
 
Monitise Hakkında
Monitise plc (LSE: MONI) dijital dönüşüm ile markaları güçlendiren bir dijital teknoloji firması olup sunduğu uçtan uca dijital çözümler ve pazara girmeye hazır inovasyonlarıyla işletmelerin büyümesini sağlamayı amaçlamaktadır. Çatısı altında bulunan dijital tasarım stüdyosu ve yazılım evinde yenilikçi ürünler üzerinde çalışan firma, bu yaratıcı tasarımları kaliteli mühendislik ile buluşturarak, kazandıran dijital stratejiler ile anahtar teslim ürünler sunuyor. www.monitise.com
 
İlgili Kişi:
Nevra Çankaya
Marjinal Porter Novelli           
0212 219 29 71
nevrac@marjinal.com.tr
 


  Share  Paylaş
Commencis
Hakkında
...