Haberler / GittiGidiyor Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
01.11.2016

Bültene ait dosyalar

200 TL'ye evde spor salonunuzu oluşturun
 
Sporda herkesin hedefinin çok farklı olabileceğinden yola çıkan GittiGidiyor, Spor Eğitmeni Tuğrul Çağrı Yılmazer ile sporseverleri sevindirecek bir işbirliğine imza attı.
 
Avantajlı fiyatlarla milyonlarca ürüne ev sahipliği yapan GittiGidiyor, “200 TL'ye evde spor salonunuzu oluşturun” sloganı ile evlerinde spor yapmak isteyenler için Spor Eğitmeni Tuğrul Çağrı Yılmazer ile bir çalışma başlattı. Sporseverler Yılmazer'in GittiGidiyor üzerindeki tavsiyeleri sayesinde artık sadece üç alet ile beş farklı egzersiz gibi yöntemlerle tüm vücutlarını çalıştırabilecek.
 
GittiGidiyor'un sporseverlerin daha az alet ile tüm vücutlarını çalıştırmalarını sağlamak için başlattığı kampanya kapsamında ise egzersiz setlerinden dambıl ve halter setlerine, kapı barfiksinden atlama ipleri ve pilates ürünlerine kadar birçok farklı kategori altında spor ürünleri, uygun fiyatlarla sporseverlerin beğenisine sunuluyor. Ayrıca kampanya sayfasında yayınlanan özel videoda verilen bilgiler sayesinde ziyaretçiler, kendilerine en uygun ürünü satın alabiliyor.
 
Sporda herkesin hedefinin çok farklı olabileceğinden yola çıkan GittiGidiyor, Spor Eğitmeni Tuğrul Çağrı Yılmazer'in GittiGidiyor'un Blog ve YouTube sayfaları üzerinden yayınlanan bilgilendirici videoları ile de farklı amaçlara uygun doğru ürün seçimini kolaylaştırıyor. Böylece kendi evlerinde spor salonu kurmak isteyenler için almaları gereken ekipmanların özellikleri ve amaçlarına hizmet edip etmedikleri hakkında da bilgiler veriliyor.  
 
Takipçileri tarafından oldukça sevilen Yılmazer, GittiGidiyor'un Blog ve Youtube sayfaları üzerinden yayınlayacağı videolar ile hem sporcuların beslenmesi hem de spor konusunda bilgiler vermeye devam edecek.
 
Amacınıza uygun en doğru ekipmanlar ile kendi spor salonunuzu oluşturmak için:
http://www.gittigidiyor.com/kampanya/evde-spor-aletleri
 
İlgili Kişi:
Dilek Özcan
Marjinal Porter Novelli
dileko@marjinal.com.tr
0212 219 29 71

 
GittiGidiyor hakkında
2001 yılında kurulan ve 15 yıllık geçmişiyle Türkiye'de e-ticaretin öncü pazaryeri olan GittiGidiyor, 2011 yılında dünyanın e-ticaret devi eBay ile güçlerini birleştirerek sektördeki lider konumunu daha da güçlendirdi. Aylık ortalama 38 milyondan fazla ziyaretçi, 15 milyonun üzerinde kayıtlı üyesiyle Türkiye'nin en çok tercih edilen alışveriş sitesi olan GittiGidiyor[1], avantajlı fiyatlarla milyonlarca ürüne ev sahipliği yapan; bireysel satıcılar, KOBİ ve büyük işletmelerin mağaza açıp işlerini büyüttüğü güvenli bir alışveriş platformudur. 50'den fazla kategoride 10 milyondan fazla ürün çeşidiyle farklılaşan GittiGidiyor, ödemeleri %100 güvence altına alan ödeme-onay sistemi “Sıfır Risk” kullanır. Yaklaşık her 2 saniyede 1 ürünün satıldığı site, 3,7 milyondan fazla indirilen mobil uygulamalarıyla ve mobil cihazlara uyumlu alışveriş ekranlarıyla trafiğinin yarısını mobilden almaktadır. www.gittigidiyor.com/cadde sayfası ile stil sahibi bir yaşam için öneriler sunan GittiGidiyor, www.gittigidiyor.com/atolye sayfasında ulaşılabilir tasarım ürünlerini tutkunlarıyla buluşturur. Uzman editörler tarafından hazırlanan özel içerik platformu blog.gittigidiyor.com ile alışverişte rehber olacak içerikler sunan GittiGidiyor, ulusal ve uluslararası alanda önemli e-ticaret ödülleriyle başarılarını taçlandırmaya devam ediyor. www.gittigidiyor.com
 
 
[1]Türkiye İnternet Ölçümleme Araştırması (IAB) Temmuz 2016 sonuçları


  Share  Paylaş
GittiGidiyor
Hakkında
İnternetten alışverişin güvenilir ismi GittiGidiyor, 2001 yılından bu yana 11 milyondan fazla kişiyi bir araya getiriyor. GittiGidiyor’da aklınıza gelebilecek her şeyi kolaylıkla bulabilir, hem bireysel satıcılardan alışveriş yapabilir, hem kendiniz satış yapabilir veya online dükkan açarak işinizi büyütebilirsiniz. Kurumsal firmaysanız, GittiGidiyor’da resmi mağazanızı açabilir, satışlarınızı buradan yönetebilirsiniz. Cep telefonu ve tablet uygulamalarımızla ise alışverişe istediğiniz yerden devam edebilirsiniz. Güçlü potansiyeli ve güvenli ödeme sistemi Sıfır Risk ile dünyanın en büyük pazar yeri eBay’in dikkatini çeken GittiGidiyor, 2011 yılında eBay’in satın almasıyla birlikte, global eBay’in Türkiye iştirakı (eBay Türkiye) oldu. Türkiye’de internetten alışverişi güvenilir ve keyifli hale getiren GittiGidiyor, kullanıcılarına hayran kalacakları deneyimler yaşatmaya