Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
18.05.2018

Bültene ait dosyalar

19 Mayıs coşkusu Forum Aydın'da bir hafta boyunca sürecek

Aydın ve çevre illerin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Aydın, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında çok özel etkinliklere imza atıyor. 19-24 Mayıs tarihleri arasında tenis turnuvasından bahar konserleri ve zeybek gösterilerine kadar pek çok etkinliğe ev sahipliği yapan Forum Aydın, ziyaretçilerine bir hafta boyunca 19 Mayıs coşkusunu yaşatacak.

19-24 Mayıs tarihleri arasında Forum Aydın'ı ziyaret edenler 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında düzenlenen dans gösterileri ve müzik şölenleriyle keyifli vakit geçirecek.

Forum Aydın'da bayram coşkusu, 19 Mayıs Cumartesi günü saat 16.00'da Değişim Koleji öğrencilerinin hazırladığı bando gösterisi ve bayram kortejiyle başlayacak.  Saat 18.00'de ise Forum Aydın Tenis Turnuvası'nın ödül töreni gerçekleşecek. Kutlamaların ilk günü saat 21.00'de başlayan Bilgi Koleji Gençlik Konseri ile son bulacak.

20 Mayıs Pazar günü ise saat 18.00'de sahneye Başak Koleji öğrencileri çıkacak. Öğrencilerin hazırladığı Bahar Konseri, ziyaretçilere Gençlik Bayramı'nın coşkusunu yaşatacak.

Emel Mustafa Uşaklı Anadolu Lisesi öğrencilerinin yaptığı resimlerden oluşan sergi ise 21-24 Mayıs tarihleri arasında Forum Aydın'da ziyaret edilebilecek. 21 Mayıs Pazartesi günü saat 18.30'da gerçekleşecek sergi açılışında gençler hazırladıkları zeybek gösterisini sunacak.


İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

https://www.facebook.com/ForumAydinAlisverisMerkezi  
https://twitter.com/FORUMAYDINAVM
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.