Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
16.05.2018

Bültene ait dosyalar

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, halk koşusuyla kutlandı
 
Trabzon'un alışveriş ve eğlence merkezi Forum Trabzon tarafından 15 Mayıs 2018 Salı günü 19 Mayıs şerefine gerçekleştirilen halk koşusunda yediden yetmişe herkes bayram coşkusunu omuz omuza yaşadı.
 
Düzenlediği etkinliklerle yalnızca Trabzon'un değil, çevre illerin de çekim merkezi haline gelen Forum Trabzon, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı şerefine, coşkulu bir halk koşusuna imza attı. 15 Mayıs 2018 Salı günü gerçekleştirilen koşunun ardından dereceye girenlerin açıklandığı bir ödül töreni de gerçekleştirildi. Bu yıl dördüncü kez düzenlenen halk koşusunun yanı sıra Forum Trabzon aynı gün Valilik tarafından düzenlenen gençlik yürüyüşüne de katıldı.
 
Koşuda dereceye girenler şöyle sıralandı:
 
Erkekler:
  1. Tolga İpek, Trabzon Şehit Ünal Bıçakcı Anadolu Lisesi
  2. Doğukan Yazıcı (Ferdi katılım)
  3. İsmail Yılmaz (Ferdi katılım)
  4. Faruk Baltacı, Karayolları Spor Kulübü
  5. Osman Alkurt (Ferdi katılım)
 
Kadınlar:
  1. Ayşegül Seyis, Karayolları Spor Kulübü
  2. Benazir Değer, Karayolları Spor Kulübü
  3. Hilal Erçin Karagöz (Ferdi katılım)
  4. Beyzanur Yavuz, Karayolları Spor Kulübü
  5. Arzu Uslu (Ferdi katılım)
 
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumtrabzon.com/
https://www.facebook.com/ForumTrabzonAVM
https://twitter.com/ForumTrabzonAvm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.