Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
06.08.2018

Bültene ait dosyalar

Ünlü senarist ve yazar Birol Tezcan, kitaplarını Forum Çamlık ziyaretçileri için imzalayacak
 
Denizli'nin en çok ilgi gören alışveriş merkezi Forum Çamlık D&R mağazasında 11 Ağustos Cumartesi günü gerçekleştirilecek imza günü, ünlü senarist ve yazar Birol Tezcan'ı okurlarıyla buluşturacak.
 
Tam on yıldır her gün Denizlilileri buluşturan Forum Çamlık, D&R mağazasında düzenlenecek imza gününde Behzat Ç., Beni Affet, Bizim Ev ve Cinayet dizilerinin senaristi olarak da bilinen yazar Birol Tezcan'ı ağırlayacak.
 
Forum Çamlık, bugüne dek onuncu yılı şerefine düzenlediği etkinlikler kapsamında D&R işbirliğiyle İclal Aydın ve Miraç Çağrı Aktaş gibi isimleri ziyaretçileriyle buluşturdu. 11 Ağustos 2018 Cumartesi günü saat 15.00'te başlayacak imza günü etkinliği kapsamında bu kez de Birol Tezcan'la tanışmak ve eserlerini imzalatmak isteyen herkes, Forum Çamlık'a davetli!
 

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumcamlik.com
https://www.facebook.com/forumcamlik
https://twitter.com/forumcamlikavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.