Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
16.01.2018

Bültene ait dosyalar

Türkiye'de ilk defa “Balonlarla Şeker Dünyası” yarıyıl tatilinde Forum Kapadokya'da!
 
Düzenlediği etkinlik ve kampanyalarla şehrin ve çevre illerin cazibe merkezi haline gelen Forum Kapadokya, yarıyıl tatilinde hem miniklerin hem de anne babaların yüzünü güldürecek sürprizler hazırladı.   
 
20-28 Ocak 2018 tarihleri arasında yarıyıl tatiline özel hazırlanan “Balonlarla Şeker Dünyası” etkinliği, Türkiye'de ilk defa Forum Kapadokya Alışveriş Merkezi'nde miniklerle buluşacak.
 
Televizyon ekranlarından tanınan, Yetenek Sizsiniz yarışması finalistlerinden Balonların Efendisi olarak da bilinen Mehmet Erdem'in gerçekleştireceği bu özel şovda 16 binden fazla balonla dev şekerlerden oluşan dekor hazırlanacak. Forum Kapadokya her gün miniklere özel balon şovlar, yarışmalar, atölyeler ve sürpriz hediyelerle renkli bir tatil yaşatacak.
 
Forum Kapadokya ziyaretçileri ayrıca 20-28 Ocak tarihleri arasında tek seferde yapacakları 200 TL ve üzeri alışverişlerde, Forum Kapadokya Funky Park'ta geçerli oyun kartı kazanacak.

 
Eğlenceli şovlar ve kazançlı bir alışveriş deneyimi için, küçük büyük herkes yarıyıl tatilinde de Forum Kapadokya'ya davetli!
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

www.forum-kapadokya.com/
https://www.facebook.com/forumkapadokyaavm
https://twitter.com/forum_kapadokya
https://instagram.com/forum_kapadokya/

 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.