Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
30.04.2018

Bültene ait dosyalar

Tavas Geleneksel Tanıtım Günleri, Forum Çamlık'ta gerçekleştirilecek

Tam on yıldır her gün Denizlilileri buluşturan Forum Çamlık, Tavas Belediyesi'yle gerçekleştirdiği işbirliği kapsamında, 4 ve 5 Mayıs'ta Tavas Tanıtım Günleri'ne ev sahipliği yapacak. Yöresel lezzetler, danslar, el sanatları ve sürpriz hediyeler eşliğinde düzenlenecek bu keyifli etkinliğe tüm Denizli halkı davetli!
 
Denizli'nin en çok ilgi gören ve kalbi şehrin merkezinde atan alışveriş merkezi Forum Çamlık, onuncu yılı şerefine gerçekleştirdiği etkinliklere bir yenisini ekliyor. 4 ve 5 Mayıs 2018 tarihlerinde Tavas Belediyesi'yle ortaklaşa düzenlenecek Tavas Geleneksel Tanıtım Günleri, Forum Çamlık ziyaretçilerini pek çok yöresel zenginlikle buluşturacak.
 
Denizli'nin ilçelerinden Tavas'ın özel tatları olan baklava ve leblebi tadımları eşliğinde düzenlenecek etkinlikte, Kızılcabölük dokuma bezi standı, tel kırma atölyesi ve nadide bir sanat olan terrakotanın tanıtım noktaları ziyaretçileri bekliyor. Tavas'ta hazırlanan Truva filmi kıyafetlerinin sergileneceği günlerde sürpriz Zeybek dansı gösterileri de katılımcılara keyifli anlar yaşatacak.
 
Forum Çamlık'ın sosyal medya hesapları üzerinden sürpriz hediyelerin dağıtılacağı etkinlik boyunca Tavas fotoğrafları sergisi de gezilebilecek. Tavas Geleneksel Tanıtım Günleri'nde yöresel değerleri yakından tanımak isteyen herkes, 4-5 Mayıs'ta Forum Çamlık'a davetli!
 

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumcamlik.com
https://www.facebook.com/forumcamlik
https://twitter.com/forumcamlikavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.