Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
22.01.2018

Bültene ait dosyalar

Tatilde bilim insanı olmak isteyen tüm minikler, Marmara Forum Çocuk Kulübü'ne davetli!
 
Bilim ve eğlencenin adresi Marmara Forum Çocuk Kulübü, 20 Ocak'ta başlayan Da Vinci Learning Robotic Planet etkinliği kapsamında geleceğin bilim insanlarını ağırlıyor. Yarıyıl tatilinde Marmara Forum'u ziyaret eden tüm çocuklar, artırılmış gerçeklikten 3D yazıcı teknolojisine, kodlama uygulamalarından elektronik kontrol sistemlerine pek çok alanda, profesyonel eğitmenler eşliğinde atölye çalışmalarına katılabilir!
 
Çocukların bilişsel, sosyal ve duygusal gelişimleri için eğlenceli ve eğitici etkinlikler alanında ilklere imza atan Marmara Forum bu kez de ünlü Da Vinci Learning'in Robotic Planet'ini miniklerle buluşturuyor. 20 Ocak – 4 Şubat 2018 tarihleri arasında Robotic Planet etkinliğine katılan tüm çocuklar birbirinden faydalı atölyelerde bilim ve eğlenceyi aynı anda deneyimleme fırsatı elde ediyor.
 
Atölye çalışmaları yarıyıl tatili boyunca hafta içi ve hafta sonu gerçekleştirilen Robotic Planet etkinliği, Marmara Forum'un minik ziyaretçilerine profesyonel eğitmenler eşliğinde sürekli bir öğrenme deneyimi sunuyor. Ücretsiz kayıt olan, tüm çocukların katılımına açık gerçekleştirilecek bu özel yarıyıl etkinliği hakkında detaylı bilgi almak için:
http://www.marmaraforum.com.tr/etkinlik/detay/31 
 

Da Vinci Learning Hakkında:
Da Vinci Learning, her yaştan meraklı zihinleri bir araya getirip, yaşam boyu öğrenmeyi destekleyen, yenilikçi ve özgün bir televizyon eğitim kanalı. Dünya çapında milyonlarca izleyiciye ulaşan Da Vinci Learning, 100 ülkede 16 farklı versiyonla yayınlanıyor. Leonardo da Vinci'den ilham alarak; bilimde, sanatta ve yeni alanlarda insan merakının ve keşiflerinin mucizesini göstermeyi amaçlıyor.
 
#HerZamanSeninYerin
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
https://www.facebook.com/marmaraforum
https://www.instagram.com/marmaraforum/
https://twitter.com/MarmaraForum
https://www.youtube.com/channel/UC_kVnvCNEc0qAHS9Ps-kOIA
https://tr.pinterest.com/marmaraforum/

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.