Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
25.12.2017

Bültene ait dosyalar

Resfebe'nin sırrı Forum Aydın'da çözülüyor

Aydın ve çevre illerin eğlence ve alışveriş merkezi Forum Aydın, sanatseverler başta olmak üzere, her yaştan ziyaretçinin ilgisini çekecek Resfebe Sergisi'ne ev sahipliği yapacak.
 
29-31 Aralık 2017 tarihleri arasında Aydın Özel Değişim Koleji öğrencilerinin hazırladığı özel “Resfebe Sergisi” Forum Aydın'da ziyarete açık olacak. Harf, sayı ve resimlerden oluşan çalışmaları ile ziyaretçilerine “bilmece çözer gibi sergi gezme” imkanı verecek bu özel sergi, her yaştan sanatseverin beğenisine sunuluyor.

Harf, sayı ve resimlerin bir arada kullanılarak bir kelimeyi bulmaya dayanan zeka oyunu anlamına gelen Resfebe, “resim” ve “alfabe” kelimelerinin birleşmesiyle ortaya çıkıyor. Resfebe oyunları, zeka gelişiminde önemli bir yere sahip olmasıyla biliniyor.
Resfebe'nin gizemini çözmek isteyen herkes, Forum Aydın'da kurulacak bu özel sergiye davetli!


İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

https://www.facebook.com/ForumAydinAlisverisMerkezi  
https://twitter.com/FORUMAYDINAVM
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.