Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
09.12.2017

Bültene ait dosyalar

Marmara Forum'un “Yılbaşı Şöleni” herkese kazandıracak
 
İstanbul'un alışveriş ve eğlence merkezi Marmara Forum, tüm ziyaretçilerinin katılımına açık Yılbaşı Şöleni etkinlikleriyle onbinlerce TL değerinde hediye çeki ve Marmara Forum'dan sürpriz hediyeler kazandırırken,  yeni yıl alışverişini de eğlenceli ve kazançlı bir deneyime dönüştürüyor.
 
24 Aralık  tarihine kadar Marmara Forum'u ziyaret eden herkesin ücretsiz katılımına açık Yılbaşı Şöleni etkinlikleri, keyifli oyunların yanı sıra avantajlı fırsatlar da sunuyor.
 
Marmara Forum'da yer alacak Yılbaşı Şöleni etkinlik alanında ise herkesin ücretsiz katılımına açık iki etaplı özel bir oyun, ziyaretçileri bekliyor. İlk etaptaki puzzle oyununu tamamlayanlar, sanal gerçeklik gözlüğünü kullanarak oynanacak ikinci etaba geçmeye hak kazanacak. Bu bölümde sanal hediye kutularını okla vurmaya çalışacak olan katılımcılar, isabet ettirdikleri kutudan çıkacak hediyeye sahip olacak. Etkinlik süresince adL, Alaçatı, Altınyıldız Classic, Arçelik, Ariş, Assos, Atasay, Benetton, Bernardo, Biev, Big Chefs, Boyner, Carls Jr, Carters, Click Clock, Çift Geyik Karaca, Deichmann, Divarese, Efor, Flormar, Forever New, İdil Baby Mamino, Jack & Jones, Kiğılı, Kip, Love My Body, Matmazel, Mcdonalds, Mothercare, Network, Oleg Cassini, Panço, Ramsey, Sephora, Sneaks Up, Teknosa, Us Polo Assn., Vekem ve Yves Rocher markalarından, koşulsuz onbinlerce TL değerinde ödül Marmara Forum ziyaretçilerinin olacak. 9-24 Aralık tarihleri arasında her hafta sonu saat 12.00'den 20.00'ye dek Marmara Forum'u ziyaret eden herkesin katılabileceği etkinliğe, sempatik sunucu ve oyuncu Ali Tınaz da sunumlarıyla eşlik edecek. 
 
Ayrıca 9-24 Aralık tarihleri boyunca Marmara Forum'dan yapılacak 750 TL ile 999 TL arasındaki alışverişler 75 TL, 1.000 TL ve üzerindeki alışverişler ise 125 TL değerinde Marmara Forum Yaşam Kart kazandıracak.

Keyifli ve kazançlı bir yeni yıl alışverişi için herkes Marmara Forum'un Yılbaşı Şöleni'ne davetli.


#MarmaraForumdaYilbasi
#HerZamanSeninYerin


 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

https://www.facebook.com/marmaraforum
https://www.instagram.com/marmaraforum/
https://twitter.com/MarmaraForum
https://www.youtube.com/channel/UC_kVnvCNEc0qAHS9Ps-kOIA
https://tr.pinterest.com/marmaraforum/

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.