Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
28.05.2018

Bültene ait dosyalar

Işığını Yansıt yarışmasının birincisi Emre Atabek, Zuhal Olcay ile stüdyoda!

Televizyon ekranları dışında ilk kez Marmara Forum tarafından geçtiğimiz yıl düzenlenen ve yeni yetenekleri tüm Türkiye'yle buluşturmayı hedefleyen Işığını Yansıt Müzik Yarışması'nın birincisi Emre Atabek ve Zuhal Olcay, yapacakları düet için stüdyoya girdi.

Işığını Yansıt yarışması sayesinde 1.200 kişi arasından sıyrılarak profesyonel müzik dünyasının kapılarını aralayan birinci Emre Atabek ve Zuhal Olcay,  Cahit Berkay tarafından bestelenmiş şarkıyı beraber seslendirmek üzere stüdyoya girdi. Single albümü yapılacak şarkının video klibi ise usta klip yönetmeni Nihat Odabaşı tarafından çekilecek.

Yarışmanın final gecesinde gösterdiği performansıyla Zuhal Olcay'dan tam not alan ve “adına dikkat, daha çok duyacaksınız, yeni star adayı kapıda” şeklinde yorumlanan Emre Atabek, Işığını Yansıt Müzik Yarışması sayesinde profesyonel müzik dünyasındaki yerini almaya hazırlanıyor.

“Her zaman senin yerin!” mottosuyla yola çıkan Marmara Forum, gençlere yaşam ve eğlence alanı sunmanın yanı sıra genç yetenekleri keşfederek yeni bir gelecek sunmak amacıyla bu tarz projelere ev sahipliği yapıyor.

 
Işığını Yansıt Hakkında:
İstanbul'un alışveriş ve eğlence merkezi Marmara Forum'un düzenlediği, jüri üyeleri arasında Moğollar grubunun efsane müzisyeni Cahit Berkay, usta oyuncu ve ses sanatçısı Zuhal Olcay, başarılı fotoğraf sanatçısı Nihat Odabaşı ile organizatör ve menajer Selçuk Kaya bulunan Işığını Yansıt Müzik Yarışması'nın büyük finali 26 Ağustos 2017 akşamı Marmara Forum'un muhteşem terasında gerçekleştirildi. Canlı performanslarını jüri önünde sergileyen finalistlerin heyecanlı bekleyişinin ardından kazanan isim Emre Atabek oldu.
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.marmara-forum.com.tr/
https://www.facebook.com/marmaraforum
https://www.instagram.com/marmaraforum/
https://twitter.com/MarmaraForum
https://www.youtube.com/channel/UC_kVnvCNEc0qAHS9Ps-kOIA
https://tr.pinterest.com/marmaraforum/
 

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.