Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
17.12.2018

Bültene ait dosyalar

Hem eğlendiren hem öğreten Pette, Forum Ankara'da çocuklarla buluşacak
 
Ankara'nın alışveriş ve yaşam merkezi Forum Ankara, tüm çocukları keyifli ve eğitici diliyle dikkat çeken “Kerem Eser ile Pette Yollarda” oyununa davet ediyor. PTT'nin tarihini ve yaptığı çalışmaları eğlenceli bir dille aktaran oyun, 22 Aralık'ta Forum Ankara'da çocukların ücretsiz katılımına açık olarak sahnelenecek.
 
Ziyaretçilerine sunduğu cazip fırsatların yanı sıra düzenlediği etkinliklerle de dikkat çeken Forum Ankara, 22 Aralık 2018 Cumartesi günü “Kerem Eser ile Pette Yollarda” isimli çocuk oyununa ev sahipliği yapacak.
 
Forum Ankara'da aynı gün saat 15.00 ve 17.00'de iki kez sahnelenecek olan Pette Yollarda, çocuklara PTT'ni tarihini ve yaptığı çalışmaları tiyatro oyunuyla anlatıyor. Temel konusu arkadaşlık olan bir hikaye çerçevesinde, miniklere eğlenceli ve kaliteli zaman geçirme imkanı sunacak oyun, Forum Ankara'nın minik misafirlerinin ücretsiz katılımına açık olarak gerçekleştirilecek.
 
Çocukların tiyatroyla buluşmalarını ve güzel sanatlara ilgi duymalarını sağlamak, kültürel gelişimlerine katkıda bulunmak üzere bir sosyal sorumluluk projesi olarak hayata geçirilen Pette Çocuk Tiyatrosu'nun ilk oyununda PTT A.Ş.'nin sevimli karakteri Pette ile beraber ekranlardan tanınan Kerem Eser de renkli bir hikaye eşliğinde rol alıyor.

 
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
www.forum-ankara.com
https://www.facebook.com/forumankaraavm
https://twitter.com/forumankaraavm
http://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey
 

 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.