Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
16.10.2018

Bültene ait dosyalar

Gordion AVM, benzersiz bir moda şovuna ev sahipliği yaptı

Ankara'nın gözde alışveriş merkezi Gordion AVM, 13-14 Ekim tarihlerinde gerçekleştirdiği Fashion Fest etkinliği kapsamında, alanında ilklere imza attığı benzersiz bir moda şovu gerçekleştirdi.  Zeynep Tunuslu'nun “2019 Bridal” ve Ferruh Karakaşlı'nın “Seremoni” koleksiyonlarını New York ve Milano podyumlarından önce Ankaralılarla buluşturan Gordion AVM'deki etkinliğe, özel yapım motorsikletlerle sahneye çıkan ve hayatında ilk kez mankenlik yapan Selçuk Yöntem damgasını vurdu.
 
Misafirlerini cazip fırsatların yanı sıra yepyeni trendlerle herkesten önce buluşturarak fark yaratan Gordion AVM, bu kez görkemli bir moda şovuna ev sahipliği yaptı.

13 - 14 Ekim 2018 Cumartesi ve Pazar günleri gerçekleştirilen “Fashion Fest” etkinliği kapsamında, Türkiye'nin iki ünlü modacısı, yeni sezona özel koleksiyonlarını yurt dışından önce ilk kez Gordion AVM'de moda severlerin beğenisine sundu. Gordion Fashion Fest'in bir başka büyük sürprizi ise sevilen sanatçı Selçuk Yöntem oldu. Yöntem, ilk kez bir moda şovu kapsamında podyuma çıktı. Klasik bir podyum yürüyüşü yerine çok özel bir motorsiklet şovla podyumda boy gösteren Yöntem, Ferruh Karakaşlı'nın tasarladığı özel smokini giydi.
 
Zeynep Tunuslu: “Gökçe Bahadır ve Serenay Sarıkaya'nın gelinliklerini tasarlamak isterim”
Kişiye özel tasarımın Türkiye'deki öncü ismi Zeynep Tunuslu'nun “2019 Bridal” koleksiyonu 13 Ekim 2018 Cumartesi günü saat 18.00'de gerçekleştirilen defilede Gordion AVM ziyaretçileriyle buluştu. Tunuslu, etkinlikte şöyle konuştu: “Karakterli, sağduyulu, ayakları yere sağlam basan kızlara gelinlik tasarlamak beni gururlandırıyor, daha değişik duygulara giriyorum. Bir imza da benden oldu bu güzel kızın hayatına diyorum. Serenay Sarıkaya ve Gökçe Bahadır'ın su gibi fizikleri var, onların gelinliklerini tasarlamak isterdim bence müthiş kızlar…”
 
Ferruh Karakaşlı: “Kenan İmirzalıoğlu ve Barış Falay, Türkiye'nin en şık giyinenlerinden…”
Dünyaca ünlü erkek seremoni kıyafetleri tasarımcısı Ferruh Karakaşlı'nın yeni sezon “Seremoni” koleksiyonu 14 Ekim 2018 Pazar günü saat 17.00'de düzenlenen moda şov eşliğinde podyuma çıktı. Gordion Fashion Fest etkinliği, saat 17.30'da iki ünlü modacının trendlere yönelik bilgiler paylaşacağı özel söyleşisiyle devam etti.

Söyleşi esnasında “en çok kimlerle çalışmayı seviyorsunuz” sorusuna, Karakaşlı şöyle yanıt verdi: “Barış Falay, bir manken değil ama takım elbiseyi de inanılmaz iyi taşıyan bir oyuncu. Hatta en iyilerdendir diyebilirim, onunla Medcezir dizisinden beri çalışırız. Kenan İmirzalıoğlu'na özel tasarım yapmak beni mutlu ediyor, o da çok mütevazidir.”
 
Selçuk Yöntem'in unutulmaz podyum yürüyüşü, etkinliğe damgasını vurdu!
Gordion AVM Fashion Fest kapsamında Hollywood filmlerindeki tasarım harikası motorlarla sahneye çıkan Selçuk Yöntem, izleyenleri büyüledi. Hayatında ilk kez podyuma çıkarak mankenlik yapan Yöntem, Ferruh Karakaşlı tasarımı özel smokiniyle büyük alkış aldı.  Gordion AVM yönetimi tarafından Yılın En Şık Oyunucu – Sunucusu plaketi sunulan Yöntem, tasarımcılara ve kreatif projelere destek veren yönetimi kutladı.

Sunuculuğunu televizyon programcısı Kamuran Tapul'un yaptığı Gordion Fashion Fest, ilk defa sahnelenen özel dekorlar, senfonik rock tarzı büyüleyici müzikler ve göz alıcı podyum geçişleriyle misafirlerine unutulmaz bir hafta sonu yaşattı.
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.gordion-avm.com/
https://www.facebook.com/GordionAVM
https://twitter.com/ilovegordion
http://instagram.com/gordionlife

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.