Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
14.11.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Trabzon'dan çok özel 10 Kasım etkinlikleri
 
Trabzonluların buluşma noktası Forum Trabzon'da Sihirli Annem ve Forum Trabzon Kids Club işbirliğiyle düzenlenen özel törende, Ulu Önder Atatürk şiirler ve marşlarla anıldı. Forum Trabzon ayrıca 16 Kasım'a dek “Yaşamın İçinden Cumhuriyet ve Atatürk Sergisi”ne ev sahipliği yapıyor. 
 

Trabzon'un alışveriş ve eğlence merkezi Forum Trabzon, bu yıl 10 Kasım etkinlikleri kapsamında hem bir Atatürk sergisine hem de özel bir anma törenine imza attı. 11 Kasım 2017 günü Forum Trabzon ziyaretçileri, Sihirli Annem ve Forum Trabzon Kids Club işbirliğiyle düzenlenen anma törenini izleme fırsatı yakaladı. Miniklerin Atatürk sevgisinin ilgiyle takip edildiği etkinlikle marşlar ve şiirlerle dolu dolu bir 10 Kasım töreni gerçekleştirildi.
 
Ayrıca Forum Trabzon, 16 Kasım'a dek ziyaretçilerine açık çok özel bir sergiye de ev sahipliği yapıyor. Mustafa Kemal Atatürk'ün yıpranmış fotoğraflarını bilgisayar ortamında onaran ve renklendirerek yeniden hayat veren fotoğraf sanatçısı ve koleksiyoner Ateş Akkor'un “Yaşamın İçinden Cumhuriyet ve Atatürk Sergisi” kronolojik sıradaki fotoğraflarla Atatürk'ün son 25 yılına tanıklık ediyor.

 
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumtrabzon.com/
https://www.facebook.com/ForumTrabzonAVM
https://twitter.com/ForumTrabzonAvm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey
 

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.