Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
26.05.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Trabzon'da Ramazan etkinlikleri başlıyor
 
Trabzon'un alışveriş ve eğlence merkezi Forum Trabzon, bu yıl özel hazırladığı dekor eşliğinde Ramazan ayına renk katacak birbirinden keyifli etkinlikler organize edecek.

 
Düzenlediği etkinliklerle yalnızca Trabzon'un değil, çevre illerin de çekim merkezi haline gelen Forum Trabzon, bu yıl Ramazan ayı için dolu dolu bir dizi etkinlik hazırladı.
 
Ramazan'da müzik ziyafeti ve sürpriz ikramlar Forum Trabzon'da!
Forum Trabzon'da bu yıl tüm Ramazan ayı boyunca iftar öncesi ve sonrası kanun, keman ve ritim enstrümanları ile Türk müziği dinletileri gerçekleştirilecek. Ayrıca her cuma, cumartesi ve pazar günleri iftar sonrası, misafirlere geleneksel kıyafetler ile Osmanlı şerbeti ve Osmanlı macunu ikram edilecek. 
 
Geleneksel el sanatlarının köklü temsilcisi Tezhip sanatının şık örnekleri Forum Trabzon'da meraklılarını bekliyor.
Trabzon  Büyükşehir  Belediyesi ve Ortahisar Halk Eğitim Merkezi'nin  ortaklaşa hayata geçirdiği  Ayasofya El Sanatları Merkezi Tezhip Kursu çalışmaları, 1-4 Haziran 2017 tarihleri arasında Forum Trabzon'da sergilenecek. Usta öğretici Nuran Atalay ve öğrencilerinin çalışmalarını içeren bu sergide Tezhip sanatını çini ve seramik ile  buluşturan eserler yer alacak. Sergi kapsamında Tezhip sanatının meraklılarıyla buluşmasını sağlayacak bir atölye çalışması da düzenlenecek.  
 
Mehter Takımı Forum Trabzon'dan geçecek!
10 Haziran 2017 Cumartesi akşamı, Forum Trabzon ziyaretçileri iftar sonrası Mehter Takımı gösterisi izleme imkanı bulacak. AVM içerisinde ve Fener alanında 1,5 saat sürecek bir performans sergileyecek olan ekip, gösterişli bir görsel şölene imza atmaya hazırlanıyor.
 
Babalar Günü'nde Sunay Akın sürprizi!
Bu yıl Ramazan ayına denk gelen Babalar Günü'nde şair, yazar, gazeteci, araştırmacı ve tiyatro oyuncusu Sunay Akın, Forum Trabzon ziyaretçilerine özel bir gösteri sergileyecek. 18 Haziran Pazar günü iftar öncesi saat 17.00'de gerçekleşecek “Mahya Işıkları” isimli tek kişilik gösteride “En Baba Sohbetler” ile Trabzonlular bambaşka bir seyahate yelken açacak.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumtrabzon.com/
https://www.facebook.com/ForumTrabzonAVM
https://twitter.com/ForumTrabzonAvm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.