Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
08.09.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Trabzon'da 30 Ağustos Zafer Bayramı'na özel tarihsel yolculuk
 
Forum Trabzon 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları için Çanakkale Destanı Müzesi ve Fotoğraf Sergisi'ne ev sahipliği yaptı. Birlik ve beraberliğin sembolü olan Çanakkale Mücadelesinin anılarının canlandığı sergiye Trabzonlular yoğun ilgi gösterdi.
 
Çanakkale Destanı Müzesi ve Fotoğraf Sergisi 27 Ağustos-3 Eylül tarihleri arasında Forum Trabzon'da düzenlendi. Ziyaretçiler zaferin sergilenen fotoğrafları, savaş objeleri ve müzikleri ile gerçekçi bir deneyim yaşadı.
 
Müzedeki her objenin ve fotoğrafın öyküsü uzman rehberlerin anlatımıyla ziyaretçilere aktarıldı. Döneme ait üniformalarla giydirilmiş askerler, Çanakkale'nin sembolü olmuş kahramanlar ve yapılarla ilgili maketler ziyaretçileri tarihsel bir yolculuğa çıkardı. 30 Ağustos Zafer Bayramı'na özel olarak düzenlenen sergi halkın yoğun ilgisiyle 3 Eylül tarihinde sona erdi.

 
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 

http://www.forumtrabzon.com/
 
https://www.facebook.com/ForumTrabzonAVM
 
https://twitter.com/ForumTrabzonAvm
 
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 
 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.