Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
22.11.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Sanat Kulübü yeni dönem için kapılarını açıyor

Sunduğu kültür sanat etkinlikleriyle dikkat çeken Forum Kapadokya, bu alanda gerçekleştirdiği faaliyetlerini Forum Sanat Kulübü'nün yeni dönemiyle taçlandırıyor. Tüm sanatseverler, ücretsiz kurs imkanı sunan kulübün 25 Kasım'daki açılışına davetli!
 
Nevşehir'in ilk alışveriş ve eğlence merkezi Forum Kapadokya'nın sanatseverlere ücretsiz kurs imkanı sunan Forum Sanat Kulübü, 25 Kasım 2017 Cumartesi günü saat 14.00'te yeni dönem için kapılarını açıyor.
 
Geçmiş dönem öğrencilerin çalışmalarından oluşan karma sergiyle açılış yapacak Forum Sanat Kulübü'nde, Nevşehir Halk Eğitim Merkezi eğitmenlerinin hazırlayacağı kurs programı meraklılarıyla buluşacak.
 
Hem hafta içi hem de hafta sonu gerçekleştirilecek Forum Sanat Kulübü faaliyetleri arasında tel kırma, el örgüsü, vitray, hat, yağlı boya, iğne oyası, takı, örgü bebek, kurdele nakışı ve kara kalem kursları bulunuyor.
 
Ücretsiz kurslardan faydalanmak isteyen herkes, açılış günü yeni dönem için kaydını yaptırmak ve geçmiş dönem sergisini gezmek üzere Forum Kapadokya'ya davetli.
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

www.forum-kapadokya.com/
https://www.facebook.com/forumkapadokyaavm
https://twitter.com/forum_kapadokya
https://instagram.com/forum_kapadokya/

 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.