Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
25.12.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Magnesia'dan yılbaşı şerefine binlerce hediye!
 
Manisa'nın en önemli çekim merkezi Forum Magnesia'nın “Hediye Kabini” yılbaşı alışverişi keyfinizi binlerce sürpriz hediyeyle katlıyor.
 
Manisa'nın buluşma noktası Forum Magnesia'dan yılbaşı alışverişi yapan herkes, Hediye Kabini'ne girerek binlerce sürpriz hediye kazanma şansı yakalayacak. 25 - 31 Aralık 2017 tarihleri arasında, aynı gün içinde tek seferde 150 TL ve üzeri  alışveriş yapan tüm Forum Magnesia misafirleri, Hediye Kabini'nde uçuşan hediye çeklerini yakalamak üzere kabine girebilecek.

Forum Magnesia'nın yılbaşı alışverişine eğlence katan Hediye Kabini'nde yemek çeklerinden son model telefonlara, küçük ev aletlerinden oyun konsollarına dek birbirinden güzel hediyeleri anında kazanmak mümkün.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forummagnesia.com/
https://www.facebook.com/ForumMagnesia/
https://twitter.com/ForumMagnesia

 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.