Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
14.03.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Erzurum'dan festival gibi kampanya!

Erzurum ve çevre illerin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Erzurum'da haftanın üç günü festival tadında geçecek! Çarşamba, perşembe ve cuma günlerinde, özel sürprizleri anında kazanmak için, Forum Erzurum'a davetlisiniz!
 
Alışveriş, sinema, lezzet ve eğlenceyi aynı çatı altında buluşturan Forum Erzurum, çarşamba, perşembe ve cuma günlerini festival gibi geçirmeniz için üç özel kampanya düzenliyor.

Forum Erzurum'da her çarşamba günü, yemek katından yapılacak 25 TL'lik alışverişle, anında sinema biletine sahip olmak mümkün. Perşembe günleri Forum Erzurum'da her 250 TL'lik alışveriş, 25 TL değerinde Funky Park Oyun Kartı kazandıracak. Cuma günleri ise Forum Erzurum ziyaretçileri her 400 TL'lik alışverişleri karşılığında 40 TL'lik sürpriz hediye çekine kavuşacak.
Benzersiz fırsatlardan yararlanmak, keyifli ve kazançlı vakit geçirmek isteyen herkes, Forum Erzurum'a davetli!


İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forum-erzurum.com.tr/
https://www.facebook.com/ForumErzurumAVM
https://twitter.com/ForumErzurumAVM
https://www.instagram.com/forumerzurumavm/

https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.